| iubi09 a întrebat:

Hei TPU,spuneti-mi si mie care aveti o relatie la distanta, as vrea sa va pun cateva intrebari.multumesc

Răspuns Câştigător
| LuS[z] a răspuns:

Nu stiu sigur daca te inseala. Iar in legatura cu sunatul mi se pare un motiv. Daca chiar vroia sa vorbeasca cu tine facea tot posibilul cauta un telefon sau iti scria pe facebook. Cel mai bine ar fi sa discuti cu el cu prima ocazie cand te vezi cu el si sa-i explici lucrurile care te deranjeaza. Nu e corect ceea ce face mi se pare cam dezinteresat. S-ar putea sa fi intalnit pe altcineva... si DA poate sa te sune doar ca nu vrea si inventeaza scuze. Discuta cu el si vezi ce zice.

4 răspunsuri:
| LuS[z] a răspuns:

Eu am o relatie la distanta care de fapt nu prea e distanta mare laughing.Zi ce vrei sa ma intrebi? Da-mi mesaj in privat big grin

| iubi09 explică (pentru LuS[z]):

Nu pot trimite pe privat happy Am o relatie la distanta de aproape 9 luni, adica el este din accelasi oras cu mine, dar este plecat in Bucuresti sa munceasca, de vreo 2 saptamani numai are telefoon si nu prea mai vorbim, il cred ca are treaba dar macar un msj un apel d la cineva macar 1 data pe zi, trebuia sa vina acasa ieri si mi-a zis ca nu-l mai lasa sefu.Prima intrebare:oare ma inseala? 2:Este corect ceea ce face? 3.Chiar nu poate sa ma sune, chiar are trebuie? Ce sa cred sad

| iubi09 explică (pentru LuS[z]):

Pai vezi tu, am vorbit cu el, cand ma mai suna ii zic tot timpul si imi zice ca nu are de unde ma suna si ca el vrea sa vb cu me ca ma iubeste, ca nu are pe nimeni altcineva se si jura, nu stiu ce sa cred.Ieri am primit si niste mesaj cum ca m-ar insela si fata respectiva are si dovezi, mesajul e primit de pe net si nu stiu cum sa iau legatura cu aceea persoana sa vad dovezile.Nu stiu pe cine sa mai cred si ce sa fac.Nici nu ma pot desparti de el pentru ca il iubesc foarte mult.

| LuS[z] a răspuns (pentru iubi09):

Ceea ce zice el e vrajeala scuza-ma ca iti zic laughing mie asa mi se pare. Daca chiar vrea sa vorbeasca cu tine face cumva si te suna. Iar Daca persoana respectiva are dovezi concrete insemna ca te-a inselat. Acum depinde de tine daca esti dispusa sa il ierti si sa continui relatia sau il parasesti. E decizia ta