| JustSimple a întrebat:

Sunt fata si de o vreme tipul de care imi place nu mai incepe conversatii si le incep eu dar am inceput sa il ignor ca poate o sa le inceapa odata si odata dar nu le incepe ps m-a placut si mie mi-a placut de el dar tot vreau sa vorbim help? fundita dubla!

4 răspunsuri:
| ilovei a răspuns:

Pai nu cred ca e cel mai bun raspuns pentru tine,dar cred ca nu il interesezisad. sau daca stii sigur ca si el te place, atunci l-ai invatat asa, sa inceci doar tu conversatiile. poate ar trebui sa il lasi putin, iar daca nu incepe el, atunci ori il uiti, ori incepi tu. succes!

| JustSimple explică (pentru ilovei):

Asa imi spune toata lumeastraight face

| ilovei a răspuns:

Atunci da-i pace draga mea. mai sunt baieti, care chiar sunt dispusi sa tina la tine si sa inceapa ei conversatiile. cati ani ai?:*

| JustSimple explică (pentru ilovei):