| Tina_Cris_1996_LJhN a întrebat:

Voiam sa va intreb cat de grea este matematica la profilul de pedagogie...sunt clasa a VIII a si, sincer, sunt putin confuza in legatura cu alegerea liceului. As vrea sa ma dau la pedagogie, dar mi-e frica de matematica... vreau sa intru si la filologie, dar imi este frica ca nu o sa ma descurc.
As vrea sa imi spuneti cat de grea este matematica la pedagogie ca sa ma pot decide.

Răspuns Câştigător
| Anonimaaaa4444 a răspuns:

Deci, la educatoare-invatator faci doar 2 ore se matematica pe saptamana si faci din cel mai usor modul : M3. Succes! Ti-l recomand deoarece de acolo poti iesii educatoare sau invatatoare imediat ce termini clasa a XII.

1 răspuns:
| Tina_Cris_1996_LJhN explică (pentru Anonimaaaa4444):

Mersi! Credeam ca este ceva greu...