| Beeatricee a întrebat:

happy Vreau niste site`uri pentru adolescenti. despre menstruatie, dezvoltare, sani si toatee despre adolescente. Dau fundita! happy Multumesc.

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| OnlineZ a răspuns:

Http://www.desprecopii.com/......fetite.htm Uite aici scumpete...Te pup dulce fundita:-*:-*:-*

| Beeatricee explică (pentru OnlineZ):

Nu asta. era un site super fain love struck da nu mai stiu cum se cheama. era despre tot,,, nu numai despre menstruatie. happy si puteai sa pui si intrebari unui doctor si iti raspundea :p.

| Beeatricee explică (pentru CataaaaLinaaa):

Asta era! Multumesc :*