| Alecriss a întrebat:

Hei TPU... vreau si eu niste idei cum sa-mi fac parul de Paste, ce se mai poarta? Ce mai e la moda? Voi ce parere aveti?
Va astept cu raspunsuri si cel mai bun are funditahappy

Răspuns Câştigător
| byby34 a răspuns:

Eu zic suvite roz pe spate și o caoada impletita.(daca ai parul lung).
Pentru parul scurt: sa ti-l umfli cu suvite blonde impletite(micute)

Asta ar fi la Moda.
Sper că am ajutat.

4 răspunsuri:
| Alecriss explică (pentru byby34):

Eu sunt bruneta si am parul lung si nu cred ca ar prinde suvitele roz.Alta culoare sau model?

| byby34 a răspuns (pentru Alecriss):

Roz ar prinde cel mai bine.(deschis si inchis), Ai putea si un mov deschis.
Ti-ar sta bine si modelele acestea:Http://www.divahair.ro/......n_5_minute
sau Http://www.youtube.com/......p?/results

Asta ti s-ar potrivi cel mai bine cu suvite roz http://www.youtube.com/......ttp?/watch

Vezi si tu ce-ti place.

| Alecriss explică (pentru byby34):

Ms:*:* Fundita de la minehappy

| byby34 a răspuns (pentru Alecriss):

Cu placere. Mersi de Funda.