| Madiii_5860 a întrebat:

Hei vreau si eu cele mai triste statusuri crying. dau fundita pentru cel mai frumos

Răspuns Câştigător
| ReE a răspuns:

Nu te SuPaRA baiatu meu nui nik de kpu taw.Nu vezi cat ai dekzut.Umbli cu ‘FeTe’ kre se f*t…M’ai lasat p mine pentru ea.N’am sa te iert in viata mea.;)
♦Imi Spuneai K Sunt Un Inger Pentru Tine…st cuv cu kre u inima mi-ai frant,acum stiu ca-n serile senine,uneori sh ingerii mai plang:(:(:(
♦Te uiti ca Fraierul in trecut.Abia acum Iti dai Seama ce`ai Pierdut.Cand ma Vezi ca Zambesc frumos. Iti dai Seama ca esti cel mai mare Prost !:))
♦cine ne iubeste ok cine ne barfeste ne pisham pe ei=))
♦Sunt m0ftur0asa uneori.Chiar dk`n`am nc` un m0tiv.Sunt mult prea rasfatata une0ri.Dar nici0data asta nu`l va deranja.El ma iubeshte asa.
♦Razbunarea nu-mi aduce satisfactii.insa indiferenta mea ti-o daruiesc cu multa dragoste}{De ce sa plang atunci cand pot sa rad?
♦Am ramas la fel de innocenta.diferenta este ca acum nu imi mai este frica de aparenta…iubesc p cine ma iubeshte.
♦Am invatat sa respect .ea respecta doar banii.am invatat sa lupt singura.ea e zero fara tati si mami.stii ca u ai aleas.eu am drumul meu acum.al tau e’n celalalt sens
♦Pentru Un Moment…Am Crezut Ca Ma Vei DiStruge ~ Dar Uite`ma Acum Sunt Tare Si Chiar Foarte DoOlce :x"
♦Cum vrei sa ai cand nu iti dOresti?Cum pOti sa ceri daCa u nu iubesti
♦DeCat in rai sinGura mai bine in iaD cu prieteNii;)
♦M`ai avut…M`ai pierdut…Acum ma vrei…Nu se mai poate…Oricare va fi `EA`, Nu va purta amprenta mea :X
♦Mai e putiN , mai e un pic .Pana la maRele nimic .Mai e o cliPa sau un ceaS .Din tot ce-a foSt si-a mai ramas
♦Are tinute la moda si pielea creola, un parfum mult strident si un corp indecent Buze umflate si forme bombate, Vrea in masini cu baieti de-aia fini
♦Tee`Iubesk pana la cer `.Eu st fetitza Ta` .iar . esti Baiatul meu dee` cartierr :
♦""?•°Exteriorul nu conteaza la fel de mult ca interiorul, asa ca, pentru a deveni o tipa cu atitudine, e important sa iti placa ce vezi atunci cand te uiti in oglinda!?•°""
♦Dar indiferent cat de tare doare Tu trebuie sa sti ca-i doar o incercare trecatoare
♦Nu suporti cand ma vezi vOrbind cu altu` Simti cum pulsul iar iti creste …Nu mai ai ce sa repari :)
•Nu te supara daCa l`ai vazut cu vreuna vreOdata La dracu` fata tu esti cea mai importanta•»:)•»
» •"mereu vei cauta la ea ceea ce adorai la mine candva… :)•?-+ •»
» •De ce sa plang? Suflete si zambete pot si eu sa frang!:)•»
» •O arzi nemotivat…de ***. Esti timp pierdut…capitol sters Eu am plecat• »»
Suficient de matura ca sa stiu ce vrei . Si suficient de copila ca sa ma prefac ca nu`mi dau seama."
Va veni o data vremea cand in urma vei privi. Ai vrea sa reinvie toate bucurii si nebunii. Dar trecutul se ascunde, nu mai vine NICIOdATA numai amintirea spune ca. "Asa a fost o data!" :
Nu uita ca tu ai aleS` sa te indepartezi…tSi-am spus ca daCa faci astha nu o sa ma mai vezi ;)««
» »Imi zici ca e gOlan…da stiu bine… Dar golanu` asta ma iubeSte pe mine…
Nu E NeVoie Sa Ma pLaca ToaTa Lumea.La FeL Cum Nici Eu` Nu`i Plac Pe tOtsi ! ;)
»Am incercat sa fiu cat mai buna pentru tine, Dar si-asa tie nu ti-a pasat de mine. Dar nu`i nimic acum s`a terminat, Tu ai fOst cel care ne-a indepartat. :-j«?
? Te las sa fi un vagabont… Nu baiat de casa, sa ducem impreuna o viata frumoasa Daca as putea,te-as schimba… Dar am nevoie de un vagabont in viata mea:X?
? Dak eu sunt subieCt de barfa … Atunci tu estio tarfa ! Tu impOtriva mea … Eu mereu deaSupra ta !"?:-j
? DaCa `ramai fara glaS`, cazi in impas, Eu te ajut sa zambestisi sa treCi de orice drama
Realitatea bate si platoul de filmare…Viata e frumoasa fara efecte spleciale….Trecand peste toate cu lacrimi pe obraz.Tu traiesti doar in amintirile ce mi-au ramas…«
Cum e cand persoana iubita te ignora,cum e cand cel pe kre il iubesti o iubeste pe alta?…….inima iti plange,dar n`ai ce face ! Itzi vine sa urli dar te abtzii,taci,plangi……"«
» FenOmenal delOc` banal dementSal` chiarR fataL ` orinGinal sh `senZual Nu ` creZi ca real?
Am un caracter puternic….imi place sa fiu EU….sa nu arat tristetea din sufletul meu
Fata desteapta saruta,dar nu iubeste,asculta dar nu crede si pleaca inainte de a fi dezamagita
Zambeste celor care te urasc……Sa simta ura ta….Zambeste celor kre te ubesc…Sa simta dragostea ta…Iar daca cei pe kre ii ubesti…Te ignora…Zambeste sa simte indiferenta ta…
De cate ori vei privi cu ura si manie de atatea ori iti voi zambi cu multa simpatie
Lasa’ma cu textele…ca iti pasa sau conteaza.lasa’ma cu lumea kre nu ma agreaza…aproape tot ce mi’am dorit am obtinut….si daca nu a fost asa.a fost pentru.ca n’am vrut!
Stiu ca sunt diferita in felul meu,si ca uni nu ma plac,nu ma opresc niciodata sa zambesc,chiar daca unora le displac.
Viata-i scurta merita sa o traiesti…. confrunta toate greutatile ce le intalnesti….e foarte important…. sa inveti cum sa trisezi… sa nu abandonezi un joc pe care il pierzi…
Sa poti sa crezi…Cand unii te insala,….Sa te ridici….Cand altii te doboara,….Sa poti pastra….Cand altii vor sa te alunge….Sa razi chiar daca sufletul iti plange…….Si cald ramai….Chiar daca afara ninge….Aceasta-i arta DE A INVINGE
Zambeste mereu…chiar daca ti-e greu…chiar daca te doare…Zambeste…Fii tare…Viata DiVeLoR…mOaRtEa tAr***oR.:
Fa ca zambetul tau sa schimbe lumea ! Nu lasa ca lumea sa schimbe zambetul tau :-j
ThE uItI lA mN iNvIdIoAsA pHe sUb BrEtOn DaR eO ThE vAd MaI pIeRdUtHa ca Un ApEL Pe TeLeFoN:X:
Complimentele tale nu ma ridica!criticile nu ma coboara!sunt ceea ce sunt nu ceea ce vor altzii sa fiu!nu sunt perfecta nici nu vreau nici nu pot!sunt ceea ce sunt!iar daca nu`ti convine nu ma plang
""uiTa`te atent … nu InSiSteNt …priVeStHE dAr nu aTinge …tE pOt resPiNge ! viseaza …dorEsThe ! DaR In REalitAte Nu Ma PoTi AtIngE!"".""
Minti ieftin si prost,iti stiu replicile pe de rost. Ce urmeaza sa spui iti zic eu dinainte. Mereu ai incercat sa ma faci din cuvinte. Am fost si voi ramane mereu aceasi fata cuminte cu ganduri rele in minte…
Dragutza cat sa te faca sa te intorci de 2 ori,dulce suficient de mult, putin nebunatica dar nici salbatica, genul de fata care te face sa zambesti…:>:>
uita`te dar nu atinge, atinge dar nu gusta, shy dk totushi gusti, sa nu inghitzi;x
un zambet nu inseamna fericire asa cum o lacrima nu inseamna durere.Potzi plange cand ejti fericit,poti sa razi cand Inima">inima iti plange….
Tags:

suuuper mi-au placut la nebuniee
sunt un inger mititel
care a picat din cer
se’ntorc capuri dupa mine
te fac din cuvinte si pe tine
am un still fenomenal
mereu am rolul principal
am ce vreau , ce imi doresc
si pe tine te ubesk
iubeste , sufera si iarta
aceasta este cea mai frumoasa arta
stiu cum e sa suferi in tacere
in suflet sa simti o mare durere
am trecut prin asa ceva
dar asta nu se va mai intampla
ingerash din cer picat
ochii tai mau fermecat
dintr-o singura privire
m-am indragostit de tine
am iubit , am suferit
te-am iubit , tu m-ai ranit
acum totul s-a sfarsit
spune-mi, ce ai reusit?
Reply
1. dedeutzsa / 17/10/2010
ma snt tari.eu una imi fk singura sts’uri
am 24 de pg cu sts create de mne
si astea snt tari
da snt km piti asea:d
Id meu deea_deea_love171
:d
Reply
2. Yssa` Laryssa` :x / 06/11/2010
-.StYu` aM` U`n Talle`nt` Natiw` ;x,Sa F0lloseck` UN" zamBet` fIn pE` p0`st d3` sEdatIw`
Nu am nevoie d un BAIAT sa ma simt bine,nu am nevoie de un paznic in jurul meu, am nevoie doar d LIBERTATE si d a putea fi EU
Nu stau in atentia ta Ca are cine sa ma bage in seama! Paharele sus Sampania sa curga Respect pentru fetele Care Au stiut sa faca Fraierii sa planga!
Imi place sa cred ca nu am pierdut nimic,si daca totusi am pierdut ceva,inseamna ca nu-mi trebuia!
Sper sa wa ajute` :D…. Mai am catewa pentru cine` vrea … id meu : laryssa_dragutza26
Reply
3. Yssa` Laryssa` :x / 06/11/2010
Nu inghit` in sek` ,Inghit` in demy-sek` ,Urmatoarea lege o astept direct , ma exprim sa intelegi mesaju` :) Yeu` nu`s Mata` sa`mi Cenzurez in fata ta Limbaju` ;)
Reply
4. :xLady:XRouse:x / 12/11/2010
zooper->>> ala cu minzi prost iti styw replikile pe derost e al mew:X:X:X:X
Reply
5. :xLady:XRouse:x / 12/11/2010
Eo sunt bossu’ tu esti prostu’ Te joc pe degete cum vreau eu… Dar tu habar nai cat e de mistho.
Reply
6. adutza / 21/11/2010
ah doamne tzele mai tari sts mai bagatzi va rog ca nu gasejty nici unde sts ca astea va bsk :x
Reply
7. ❤ βзllissimaa™ / 30/11/2010
❤N`ai Sa maI gaSesTi uNa Ca mInE…
N`am Sa mAi IuBeSc uNul Ca TiNe…
DiN mInTeA Mea… Te-aM sTeRs DeJa…
Se PaRe.ai FosT dOaR O EROARE❤
Reply
8. ADINA / 20/12/2010
superrrrrrr toate stsurile:X:X:X:X:X:X
am iubit si eu un vagabond …dar………….
ne-am desp si ,.asta e:(
Reply
9. MoNyKuTza thA / 21/12/2010
FFF COOL ACESTE STS AS DORI ALTFEL DE STS-URI
Reply
10. MoNyKuTza thA / 21/12/2010
CN VREA SA VB Q ME
monica_frumusica_2009
Reply
11. Nik0l / 29/01/2011
SuNt’FiTzOaSa’SuNt’StIlAtA’sI’dE’dUsMaNI’iNvIdIaThA:X :-l:X:X:X:
Reply
12. crs-lover / 31/01/2011
mai am eu un sts pentru voi… viata-i curva ca si tine,,deci traiesc cu 2 zdrente
Reply
13. ciobanu / 14/02/2011
ce va mai misto cam asa unde-i unul nu-i putere la butoiul plin cu bere unde-s doi puterea creste si butoiul il goleste
Reply
elena / 14/02/2011
misto de tot cine a scris asta?curioasa
Reply
14. lory / 17/02/2011
foarte tari sts astea
Reply
15. DeNysa / 18/02/2011
Esti prea fraier ca sa iti dai seama ce ai pierdut
Baiete, nu vezi cat ai descazut
Ai ajuns sa fi cu fete care se f*t
Acum vrei sa dai timpul inapoi
Sa fim iarasi cika "Noi2″:))
Imi spui ca de ce dau cu piciorul?
Iti raspund:Esti prea dobitoc ca sa iti duc dorul:))
Printesa ca mine .cu un copilash ca tine:))
Baietzel te-am inebunit.iti spun doar un Salut si esti nedumerit:))
Daca acum te inebunesc.stai sa vezi cand o sa mai cresc:))
Am ceva ce n-au tarfele tale
Si se numeste originalitate
Pt ca am un stil aparte…deci poti sa-ti dai ochii pe spate
Poti sa ai cati bani vrei.
Pe mine nu ma cumperi ca pe celelalte femei:P
Deci "Toate javrele sa astupe urechile,sa ascunda privirile sa-si inghita vorbele:"
Si ca sa sti si tu BUG MAFIA FRAIERE ,,,NU CA TOATE ZDRENTZELE:))
Reply
16. DeNysa / 18/02/2011
Cu ochii spre soare,cu mintea spre stele,
Gandindu-ma la tine ,am o mare durere
vroiai doar sa te joci cu mine
Poate stiai.sau poate nu .eu chiar tineam la tine
N-am sa te iert niciodata.
Gandindu-ma ca ai plecat cu alta fata.
Pentru tine a fost usor sa pleci cu coada-ntre picioare…
Nu te-ai gandit un moment cat de rau ma doare
Plangeam si sufeream ca o proasta
Dar nu ma gandeam…ca tie nici macar nu-ti pasa
Dar intalnindu-l pe el.:X
Zambetul a reaparut printr-un singur ‘SALUT’
E atat de dulce.si atat de senzual
Nu ca tine .un dobitoc ordinar.:P
Poate ca nu o sa te uit usor, ai fost prima mea iubire
Dar vazandu-l pe el …nici nu mai vreau sa aud de tine:)
Si ca sa stie toate fetele …
UN DOBITOC NU VA MERITA LACRIMILE
Dar pentru un print din povesti
Si viata merita sa io daruesti.:*:*:*:*
…Facute de mine :Pnu ca sa ma dau mare dar au un oarece adevar in ele:P
Reply
17. crina / 20/02/2011
supre tare bahh:X:X:X:
va popop
da-ti add la id-ul asta:cryss_girl11
Reply
18. ancutzica beatrice / 27/02/2011
ooooooooooo sooper statusutile astea uitatil si pa asta : Am TaLeNt ShI mSrE sTiL fata SpAtE sI pRoFiL tE dObOr DiNtRo MiScArE cA suNt FaTa Cu VaLoArE
Luatzi idul meu : ancuta_versata4u si anca unu iulisika_nikolas si anca unul ancuta_divina71
Reply
19. ANDRUTA / 05/03/2011
Mersul ei de scena… Te baga in dilema… Vorbeste ca O profesoara… cu un cuvant te baga`n Boala… pozeaza pozitzii proprii… iar voi TARFELOR da-ti Copy!
Reply
20. ANDRUTA / 05/03/2011
dragul meo chiftea prajita
tinichea hodorogitha
te obesc sh te ador
ca pe-un pui d curk kior:D:D
Reply
21. andreea / 10/03/2011
andr33amyky
Reply
22. badgirl:X / 13/03/2011
si eu iube 1 baiat!:Xmult,mult:X:X:X:X
dar elnu stie!si nici nu ii spun:((:(
Reply
23. badgirl:X / 13/03/2011
Imi place vrajeala ta:x,dar daca zambesc cand imi vorbesti,nu inseamna ca m-ai prostit…!:):X
Reply
24. badgirl:X / 13/03/2011
Acum am treaba… mai tarziu sunt tot ocupata, dupa… ies afara, cand ma intorc n-am timp…:)) o-Busy:-h
Reply
25. badgirl:X / 13/03/2011
Crezi ca Ma faci Geloasa?:-? Nu Fraieree[-x! Nu ma Intereseaza:-j! Oriqum Te doare Inima cand te Uiti la Poza mea:> Asha ca ai Grija de Nasoala Ta! Te Pwpa :-*:)):))
Reply
26. alle`:X / 15/03/2011
fff faiin…:X…eu imi creez singura sts`uri da` si aste`a`s faine…
id’ :" bebelusha_love38@yahoo.com"
Reply
27. Ingeras / 17/03/2011
nu iubi un fotbalist
ca e lucru cel mai trist
cand e dragostea mai dulke
ia minge si se duce:X
Dragul meu iubyt prost si tacanit
afla de la mine sa dea draku-n tine
iti ofer o flore un colac si o lumanare
sh ca semn ca te yubesc
drept in cap tile trantesc…
■Nu te lasa invins de rau/ dar nici cuprins de bine nici tu nu te cunosti/ candva vei fi surprins de tine….
Reply
28. Paty :* / 18/03/2011
Oh no, lasa-ma putin te rooo` ….Da-te mai asa n-am looo` ….Nu-nteleg ce zici delooo` ;)
Zambesc,Imi aprind Tigarea . Te privesc,Spun ca pLec , Tu`mi zici " Te iubesc " Nu te mai ruga de mine ,Degeaba speri . Chiar daca ne impacam . N`o sa mai fiu pRoasta de ieri ;)
Ce-o fi in mintea ta, mata si-a lu` tactu`… Cand tu te plictisesti si`o arzi ca retardatu`. Pe mine ma obosesti Taci dracu, taci dracu !
Tu ai sa strigi…Eu n`am s`aud…Tu ai sa plangi…. Eu am sa rad…Dar nu vreau sa uiti c`a fost candva…Intamplator in viata ta…O inima ce te iubea.;)
Ma copiezi . si ?! Ce-ai rezolvath`. O papusa cu o zdreantza e greu de egalat ;) :x :))
Poate am aere’n cap,asta e problema mea,nu ma suporti asta e problema ta,…nu ma cunosti deci nu mai comenta…ai grija de viata ta… nu de a mea!
lumea vorbesjte km mult`. N`am tImp s`stau sa-i ascult`. N`am tImp d`vOrbe`n vanT sj`barfe`. N`am cHef d`nIcIun fel D`TARFE :x
pentru mai multe sts intrati pe hi5 meu … http://paty-frumusicaa2001.hi5.com
Reply
29. madalina / 19/03/2011
foarte misto statusurile…
Reply
elena / 19/03/2011
misto tare statusurile…imi plac la nebunie…ce pizdilika…….
Reply
30. madalina / 19/03/2011
misto pe sistem cu masurile…astea…:)))))) :-*
Reply
31. scumpyka / 19/03/2011
fa ca zambetul tau .sa ma iubeasca mai mult ca inainte…te iubesc in **** matyi :)0 :-* te ador viata mea
Reply
32. mariuss / 19/03/2011
fain
Reply
33. alex / 20/03/2011
misto dar nu toate
Reply
34. mady / 22/03/2011
super faine…….plac mult.id palimaru.madalina
Reply
35. dan_alin / 27/03/2011
Razbunarea nu-mi aduce satisfactii.insa indiferenta mea ti-o daruiesc cu multa dragoste}{De ce sa plang atunci cand pot sa rad? Sunt liber pentru orice prietenie :D:D:D Dati add la id: dan_alin_viorel.:D:D:D
Reply
36. andrei_messi56 / 28/03/2011
sunt supere :X dar ar mai trbui sa adauge si de astea haioase ;)) fiind ca trebe sa te mai si razi :D
Reply
37. SyKo / 01/04/2011
mai am un status pentru voi…."Asa e facut prietenul sa te vada ca mori cu zilele si chd te vede maort iti sapa groapa si iti arunca pamant cu lopata"
Reply
38. ana / 01/04/2011
mandle rau
Reply
39. Anonymus / 02/04/2011
Hai sa Mergem Sa Mergem:x Undeva Departe :x Sa Ne iubim Cat se poatee:x Nimeni Sa nu stie de noi:x Sa putem Sa ne iubim in doii:X
By Anonymus;)
add sss_kinda_tha :*
Reply
40. 3!3nOoSh'@ / 06/04/2011
katt de smechere snt sts asteahhh
add:elena_2009_112@yahoo.com
Reply
41. Ingeras / 07/04/2011
nu am crezut ca vine o zii.cand noi doi nevom despratzi.nu vrei sa mai auzi de mine,si tiai gasit alta iubire.:((
Reply
42. Ingeras / 07/04/2011
Tin in mana poza ta si nu pot sa imi iau gandu de la ea:X.nu inteleg,iubirea mea cu ce am gresit?mai mult ca viata mea team iubit
Reply
43. dan_alin / 07/04/2011
Cand esti trist sau suparat un prieten te face sa zambasti,cand plangi un prieten it sterge lacrimile,cand esti vesel un prieten se bucura alaturi de tine….un prieten este ca un inger fara aripi….intr-un prieten iti poti gasi mereu un sprijin……alaturi de un prieten poti reusi orice….un prieten nu te va uita niciodata…:D:D:D
Reply
44. ally65 / 08/04/2011
sunt foarte frumoase statusurile:-p
Reply
45. dan-alin / 12/04/2011
Un zambet nu inseamna fericire asa cum o lacrima nu inseamna durere. Potzi plange cand esti fericita, poti sa razi cand inima iti plange! "
Reply
46. :*L*A*R*I*S*A* / 13/04/2011
Nu sUnT ReA:PSuNt JmEcHeRiTa:P:P:P Si de baIeTzIi sUnt iuBiTa:d:d:d nU mA CrEzI;)hAi lAn CeRCaRe:d:d:d sI VEdEm CaRe Pe CaRe:D;):P
Reply
47. lory / 16/04/2011
Is faine uitativa la sta :Cine iubeste si viseste nici ingerasul nu-l pazeste :D
Reply
48. lory / 16/04/2011
Cine iubeste si tace nici dracu nare cei face :D
Reply
49. zapacita aia mika / 16/04/2011
Un ToAtSt Pt NoI,pT cEi cArE nE-aU aVuT,pT BuLnGiI cArE nE-aU pIeRdUt Si Pt NoRoCoSiI cE uRmEaZa Sa Ne AiBe;);)
Reply
50. dan-alin / 16/04/2011
zapacita aia mika imi dai si mie id de mess :D:D:D:-*:-*
Reply
51. Anonima / 22/04/2011
Dragul Meou Iubit
Negru Sii Parliit
Iti Trimiit Diin Departare
Un Cosciiug Si`o Lumanare
Sii In Semn Ca Te Iubesk
Drept In Cap Tii`le Trantesk
Si Ma Rog Mereu:
Da Doamne Sa Mori!
Reply
52. diana / 23/04/2011
am invatat sa lupt singura chiar daca au fost multi in jurul meu…nu am primit ajutorul nimanui orcat de neajutorata eram…nu pot avea incredere in nimeni…toti sunt la fel…si din aceasta cauza mai bine duc lupta cu viata singura decat cu cineva in care nu pot avea incredere
Reply
53. dan-alin / 24/04/2011
Diana, indoteauna trebuie sa ai pe cineva alaturi care sa de sprijine si sa iti dea niste sfaturi bune, un prieten este foarte greu sa gasesti dar un dusman este foarte usor sal ai.
add:dan_alin_viorel :-*:-*:-*
Reply
54. larysuka:P:P / 25/04/2011
majoritatea la stiu ;) :| …….lary_frumusik_bv
Reply
55. ionutz__sexosu / 30/04/2011
e misto misto dar se poate si mai bine care vrea sa vb cu mine sa intre pe id asta ionutz_sexosu
Reply
56. dyutz@ / 01/05/2011
Nu iubi o volebalista
Ca e mare egoista
Cand e dragostea mai mare
Are meci in deplasare.
Reply
57. Andreea Ioana / 06/05/2011
pentru viata mea george: Te iubesc!
Reply
58. Andreea Ioana / 06/05/2011
VOI va laudati ca ati avut PATUL lui,
EU ma mandresc ca am inima lui,
Ca e un golan, da, asta stiu bine,
Dar GOLANUL asta, MA IUBESTE DOAR PE MINE.
Reply
59. 3!3nOoSh'@ / 09/05/2011
krimaa’ sts asteah !
dati sh voi add elenootzah_jelew_doolshe
Reply
60. andreea / 16/05/2011
dap unele’s sunepr … altele’s naspa
Reply
61. Crystyyna / 22/05/2011
Va iubesc pe toti inafara de tine care ai citit statusul :X
Reply
62. Crystyyna / 22/05/2011
(Numele tau)….Iubeste Un Print ;;)
Reply
63. Crystyyna / 22/05/2011
Multe fitze pe Capul ei,Dar le-a invatat de la mne.Are fuste scurte dar mai lungi decat ale Mele…E o blonda fara minte…Eu o brunetha "Cuminte"…Tu de la ea vrei Iubire Dar ea nu stie ce e Aia…Eu in plus am ceea ce vrei uh:Corp,Iubire si Minte
Reply
64. Crystyyna / 22/05/2011
Am iubit si am sa iubesc o floare ce nu o gasesti,floarea ce am gasit numai pentru mine a inflorit…Te Iubesc.:]
Reply
65. Crystyyna / 22/05/2011
NUMAI in caz de incendiu citeste Curiosii mor repede ! Am spus sa citesti NUMAI in caz de incendiu !lol=)))
Reply

11 răspunsuri:
| Dennys1521 a răspuns:

Merg prin ploaie ca nimeni sa nu observe ca eu plang

| mada2396 a răspuns:

Http://www.codrosu.ro/......re-trista/
sper sa iti placa. Funda?

| melanya a răspuns:

Nici in vis iubite nu te pot uita
Te visez, ma trezesc si mi se frange inima

Viata mea nu are nici un rost daca nu vad in fiecare zi ochii tai frumosi

Ai disparut asa cum ai aparut...ca un vis

Cel care iubeste si lasa n-are suflet, cel care nu iubeste deloc n-are viata

| ReE a răspuns:

Nu te SuPaRA baiatu meu nui nik de kpu taw.Nu vezi cat ai dekzut.Umbli cu ‘FeTe’ kre se f*t…M’ai lasat p mine pentru ea.N’am sa te iert in viata mea.;)
♦Imi Spuneai K Sunt Un Inger Pentru Tine…st cuv cu kre u inima mi-ai frant,acum stiu ca-n serile senine,uneori sh ingerii mai plang:(:(:(
♦Te uiti ca Fraierul in trecut.Abia acum Iti dai Seama ce`ai Pierdut.Cand ma Vezi ca Zambesc frumos. Iti dai Seama ca esti cel mai mare Prost !:))
♦cine ne iubeste ok cine ne barfeste ne pisham pe ei=))
♦Sunt m0ftur0asa uneori.Chiar dk`n`am nc` un m0tiv.Sunt mult prea rasfatata une0ri.Dar nici0data asta nu`l va deranja.El ma iubeshte asa.
♦Razbunarea nu-mi aduce satisfactii.insa indiferenta mea ti-o
♦Pentru Un Moment…Am Crezut Ca Ma Vei DiStruge ~ Dar Uite`ma Acum Sunt Tare Si Chiar Foarte DoOlce :x"
♦Cum vrei sa ai cand nu iti dOresti?Cum pOti sa ceri daCa u nu iubesti
♦DeCat in rai sinGura mai bine in iaD cu prieteNii;)
♦M`ai avut…M`ai pierdut…Acum ma vrei…Nu se mai poate…Oricare va fi `EA`, Nu va purta amprenta mea :X
♦Mai e putiN , mai e un pic .Pana la maRele nimic .Mai e o cliPa sau un ceaS .Din tot ce-a foSt si-a mai ramas
♦Are tinute la moda si pielea creola, un parfum mult strident si un corp indecent Buze umflate si forme bombate, Vrea in masini cu baieti de-aia fini
♦Tee`Iubesk pana la cer `.Eu st fetitza Ta` .iar . esti Baiatul meu dee` cartierr :
♦""?•°Exteriorul nu conteaza la fel de mult ca interiorul, asa ca, pentru a deveni o tipa cu atitudine, e important sa iti placa ce vezi atunci cand te uiti in oglinda!?•°""
♦Dar indiferent cat de tare doare Tu trebuie sa sti ca-i doar o incercare trecatoare
♦Nu suporti cand ma vezi vOrbind cu altu` Simti cum pulsul iar iti creste …Nu mai ai ce sa repari :)
•Nu te supara daCa l`ai vazut cu vreuna vreOdata La dracu` fata tu esti cea mai importanta•»:)•»
» •"mereu vei cauta la ea ceea ce adorai la mine candva… :)•?-+ •»
» •De ce sa plang? Suflete si zambete pot si eu sa frang!:)•»
» •O arzi nemotivat…de ***. Esti timp pierdut…capitol sters Eu am plecat• »»
Suficient de matura ca sa stiu ce vrei . Si suficient de copila ca sa ma prefac ca nu`mi dau seama."
Va veni o data vremea cand in urma vei privi. Ai vrea sa reinvie toate bucurii si nebunii. Dar trecutul se ascunde, nu mai vine NICIOdATA numai amintirea spune ca. "Asa a fost o data!" :
Nu uita ca tu ai aleS` sa te indepartezi…tSi-am spus ca daCa faci astha nu o sa ma mai vezi ;)««
» »Imi zici ca e gOlan…da stiu bine… Dar golanu` asta ma iubeSte pe mine…
Nu E NeVoie Sa Ma pLaca ToaTa Lumea.La FeL Cum Nici Eu` Nu`i Plac Pe tOtsi ! ;)
»Am incercat sa fiu cat mai buna pentru tine, Dar si-asa tie nu ti-a pasat de mine. Dar nu`i nimic acum s`a terminat, Tu ai fOst cel care ne-a indepartat. :-j«?
? Te las sa fi un vagabont… Nu baiat de casa, sa ducem impreuna o viata frumoasa Daca as putea,te-as schimba… Dar am nevoie de un vagabont in viata mea:X?
? Dak eu sunt subieCt de barfa … Atunci tu estio tarfa ! Tu impOtriva mea … Eu mereu deaSupra ta !"?:-j
? DaCa `ramai fara glaS`, cazi in impas, Eu te ajut sa zambestisi sa treCi de orice drama
Realitatea bate si platoul de filmare…Viata e frumoasa fara efecte spleciale….Trecand peste toate cu lacrimi pe obraz.Tu traiesti doar in amintirile ce mi-au ramas…«
Cum e cand persoana iubita te ignora,cum e cand cel pe kre il iubesti o iubeste pe alta?…….inima iti plange,dar n`ai ce face ! Itzi vine sa urli dar te abtzii,taci,plangi……"«
» FenOmenal delOc` banal dementSal` chiarR fataL ` orinGinal sh `senZual Nu ` creZi ca real?
Am un caracter puternic….imi place sa fiu EU….sa nu arat tristetea din sufletul meu
Fata desteapta saruta,dar nu iubeste,asculta dar nu crede si pleaca inainte de a fi dezamagita
Zambeste celor care te urasc……Sa simta ura ta….Zambeste celor kre te ubesc…Sa simta dragostea ta…Iar daca cei pe kre ii ubesti…Te ignora…Zambeste sa simte indiferenta ta…
De cate ori vei privi cu ura si manie de atatea ori iti voi zambi cu multa simpatie
Lasa’ma cu textele…ca iti pasa sau conteaza.lasa’ma cu lumea kre nu ma agreaza…aproape tot ce mi’am dorit am obtinut….si daca nu a fost asa.a fost pentru.ca n’am vrut!
Stiu ca sunt diferita in felul meu,si ca uni nu ma plac,nu ma opresc niciodata sa zambesc,chiar daca unora le displac.
Viata-i scurta merita sa o traiesti…. confrunta toate greutatile ce le intalnesti….e foarte important…. sa inveti cum sa trisezi… sa nu abandonezi un joc pe care il pierzi…
Sa poti sa crezi…Cand unii te insala,….Sa te ridici….Cand altii te doboara,….Sa poti pastra….Cand altii vor sa te alunge….Sa razi chiar daca sufletul iti plange…….Si cald ramai….Chiar daca afara ninge….Aceasta-i arta DE A INVINGE
Zambeste mereu…chiar daca ti-e greu…chiar daca te doare…Zambeste…Fii tare…Viata DiVeLoR…mOaRtEa tAr***oR.:
Fa ca zambetul tau sa schimbe lumea ! Nu lasa ca lumea sa schimbe zambetul tau :-j
ThE uItI lA mN iNvIdIoAsA pHe sUb BrEtOn DaR eO ThE vAd MaI pIeRdUtHa ca Un ApEL Pe TeLeFoN:X:
Complimentele tale nu ma ridica!criticile nu ma coboara!sunt ceea ce sunt nu ceea ce vor altzii sa fiu!nu sunt perfecta nici nu vreau nici nu pot!sunt ceea ce sunt!iar daca nu`ti convine nu ma plang
""uiTa`te atent … nu InSiSteNt …priVeStHE dAr nu aTinge …tE pOt resPiNge ! viseaza …dorEsThe ! DaR In REalitAte Nu Ma PoTi AtIngE!"".""
Minti ieftin si prost,iti stiu replicile pe de rost. Ce urmeaza sa spui iti zic eu dinainte. Mereu ai incercat sa ma faci din cuvinte. Am fost si voi ramane mereu aceasi fata cuminte cu ganduri rele in minte…
Dragutza cat sa te faca sa te intorci de 2 ori,dulce suficient de mult, putin nebunatica dar nici salbatica, genul de fata care te face sa zambesti…:>:>
uita`te dar nu atinge, atinge dar nu gusta, shy dk totushi gusti, sa nu inghitzi;x
un zambet nu inseamna fericire asa cum o lacrima nu inseamna durere.Potzi plange cand ejti fericit,poti sa razi cand Inima">inima iti plange….
Tags:

suuuper mi-au placut la nebuniee
sunt un inger mititel
care a picat din cer
se’ntorc capuri dupa mine
te fac din cuvinte si pe tine
am un still fenomenal
mereu am rolul principal
am ce vreau , ce imi doresc
si pe tine te ubesk
iubeste , sufera si iarta
aceasta este cea mai frumoasa arta
stiu cum e sa suferi in tacere
in suflet sa simti o mare durere
am trecut prin asa ceva
dar asta nu se va mai intampla
ingerash din cer picat
ochii tai mau fermecat
dintr-o singura privire
m-am indragostit de tine
am iubit , am suferit
te-am iubit , tu m-ai ranit
acum totul s-a sfarsit
spune-mi, ce ai reusit?
Reply
1. dedeutzsa / 17/10/2010
ma snt tari.eu una imi fk singura sts’uri
am 24 de pg cu sts create de mne
si astea snt tari
da snt km piti asea:d
Id meu deea_deea_love171
:d
Reply
2. Yssa` Laryssa` :x / 06/11/2010
-.StYu` aM` U`n Talle`nt` Natiw` ;x,Sa F0lloseck` UN" zamBet` fIn pE` p0`st d3` sEdatIw`
Nu am nevoie d un BAIAT sa ma simt bine,nu am nevoie de un paznic in jurul meu, am nevoie doar d LIBERTATE si d a putea fi EU
Nu stau in atentia ta Ca are cine sa ma bage in seama! Paharele sus Sampania sa curga Respect pentru fetele Care Au stiut sa faca Fraierii sa planga!
Imi place sa cred ca nu am pierdut nimic,si daca totusi am pierdut ceva,inseamna ca nu-mi trebuia!
Sper sa wa ajute` :D…. Mai am catewa pentru cine` vrea … id meu : laryssa_dragutza26
Reply
3. Yssa` Laryssa` :x / 06/11/2010
Nu inghit` in sek` ,Inghit` in demy-sek` ,Urmatoarea lege o astept direct , ma exprim sa intelegi mesaju` :) Yeu` nu`s Mata` sa`mi Cenzurez in fata ta Limbaju` ;)
Reply
4. :xLady:XRouse:x / 12/11/2010
zooper->>> ala cu minzi prost iti styw replikile pe derost e al mew:X:X:X:X
Reply
5. :xLady:XRouse:x / 12/11/2010
Eo sunt bossu’ tu esti prostu’ Te joc pe degete cum vreau eu… Dar tu habar nai cat e de mistho.
Reply
6. adutza / 21/11/2010
ah doamne tzele mai tari sts mai bagatzi va rog ca nu gasejty nici unde sts ca astea va bsk :x
Reply
7. ❤ βзllissimaa™ / 30/11/2010
❤N`ai Sa maI gaSesTi uNa Ca mInE…
N`am Sa mAi IuBeSc uNul Ca TiNe…
DiN mInTeA Mea… Te-aM sTeRs DeJa…
Se PaRe.ai FosT dOaR O EROARE❤
Reply
8. ADINA / 20/12/2010
superrrrrrr toate stsurile:X:X:X:X:X:X
am iubit si eu un vagabond …dar………….
ne-am desp si ,.asta e:(
Reply
9. MoNyKuTza thA / 21/12/2010
FFF COOL ACESTE STS AS DORI ALTFEL DE STS-URI
Reply
10. MoNyKuTza thA / 21/12/2010
CN VREA SA VB Q ME
monica_frumusica_2009
Reply
11. Nik0l / 29/01/2011
SuNt’FiTzOaSa’SuNt’StIlAtA’sI’dE’dUsMaNI’iNvIdIaThA:X :-l:X:X:X:
Reply
12. crs-lover / 31/01/2011
mai am eu un sts pentru voi… viata-i curva ca si tine,,deci traiesc cu 2 zdrente
Reply
13. ciobanu / 14/02/2011
ce va mai misto cam asa unde-i unul nu-i putere la butoiul plin cu bere unde-s doi puterea creste si butoiul il goleste
Reply
elena / 14/02/2011
misto de tot cine a scris asta?curioasa
Reply
14. lory / 17/02/2011
foarte tari sts astea
Reply
15. DeNysa / 18/02/2011
Esti prea fraier ca sa iti dai seama ce ai pierdut
Baiete, nu vezi cat ai descazut
Ai ajuns sa fi cu fete care se f*t
Acum vrei sa dai timpul inapoi
Sa fim iarasi cika "Noi2″:))
Imi spui ca de ce dau cu piciorul?
Iti raspund:Esti prea dobitoc ca sa iti duc dorul:))
Printesa ca mine .cu un copilash ca tine:))
Baietzel te-am inebunit.iti spun doar un Salut si esti nedumerit:))
Daca acum te inebunesc.stai sa vezi cand o sa mai cresc:))
Am ceva ce n-au tarfele tale
Si se numeste originalitate
Pt ca am un stil aparte…deci poti sa-ti dai ochii pe spate
Poti sa ai cati bani vrei.
Pe mine nu ma cumperi ca pe celelalte femei:P
Deci "Toate javrele sa astupe urechile,sa ascunda privirile sa-si inghita vorbele:"
Si ca sa sti si tu BUG MAFIA FRAIERE ,,,NU CA TOATE ZDRENTZELE:))
Reply
16. DeNysa / 18/02/2011
Cu ochii spre soare,cu mintea spre stele,
Gandindu-ma la tine ,am o mare durere
vroiai doar sa te joci cu mine
Poate stiai.sau poate nu .eu chiar tineam la tine
N-am sa te iert niciodata.
Gandindu-ma ca ai plecat cu alta fata.
Pentru tine a fost usor sa pleci cu coada-ntre picioare…
Nu te-ai gandit un moment cat de rau ma doare
Plangeam si sufeream ca o proasta
Dar nu ma gandeam…ca tie nici macar nu-ti pasa
Dar intalnindu-l pe el.:X
Zambetul a reaparut printr-un singur ‘SALUT’
E atat de dulce.si atat de senzual
Nu ca tine .un dobitoc ordinar.:P
Poate ca nu o sa te uit usor, ai fost prima mea iubire
Dar vazandu-l pe el …nici nu mai vreau sa aud de tine:)
Si ca sa stie toate fetele …
UN DOBITOC NU VA MERITA LACRIMILE
Dar pentru un print din povesti
Si viata merita sa io daruesti.:*:*:*:*
…Facute de mine :Pnu ca sa ma dau mare dar au un oarece adevar in ele:P
Reply
17. crina / 20/02/2011
supre tare bahh:X:X:X:
va popop
da-ti add la id-ul asta:cryss_girl11
Reply
18. ancutzica beatrice / 27/02/2011
ooooooooooo sooper statusutile astea uitatil si pa asta : Am TaLeNt ShI mSrE sTiL fata SpAtE sI pRoFiL tE dObOr DiNtRo MiScArE cA suNt FaTa Cu VaLoArE
Luatzi idul meu : ancuta_versata4u si anca unu iulisika_nikolas si anca unul ancuta_divina71
Reply
19. ANDRUTA / 05/03/2011
Mersul ei de scena… Te baga in dilema… Vorbeste ca O profesoara… cu un cuvant te baga`n Boala… pozeaza pozitzii proprii… iar voi TARFELOR da-ti Copy!
Reply
20. ANDRUTA / 05/03/2011
dragul meo chiftea prajita
tinichea hodorogitha
te obesc sh te ador
ca pe-un pui d curk kior:D:D
Reply
21. andreea / 10/03/2011
andr33amyky
Reply
22. badgirl:X / 13/03/2011
si eu iube 1 baiat!:Xmult,mult:X:X:X:X
dar elnu stie!si nici nu ii spun:((:(
Reply
23. badgirl:X / 13/03/2011
Imi place vrajeala ta:x,dar daca zambesc cand imi vorbesti,nu inseamna ca m-ai prostit…!:):X
Reply
24. badgirl:X / 13/03/2011
Acum am treaba… mai tarziu sunt tot ocupata, dupa… ies afara, cand ma intorc n-am timp…:)) o-Busy:-h
Reply
25. badgirl:X / 13/03/2011
Crezi ca Ma faci Geloasa?:-? Nu Fraieree[-x! Nu ma Intereseaza:-j! Oriqum Te doare Inima cand te Uiti la Poza mea:> Asha ca ai Grija de Nasoala Ta! Te Pwpa :-*:)):))
Reply
26. alle`:X / 15/03/2011
fff faiin…:X…eu imi creez singura sts`uri da` si aste`a`s faine…
id’ :" bebelusha_love38@yahoo.com"
Reply
27. Ingeras / 17/03/2011
nu iubi un fotbalist
ca e lucru cel mai trist
cand e dragostea mai dulke
ia minge si se duce:X
Dragul meu iubyt prost si tacanit
afla de la mine sa dea draku-n tine
iti ofer o flore un colac si o lumanare
sh ca semn ca te yubesc
drept in cap tile trantesc…
■Nu te lasa invins de rau/ dar nici cuprins de bine nici tu nu te cunosti/ candva vei fi surprins de tine….
Reply
28. Paty :* / 18/03/2011
Oh no, lasa-ma putin te rooo` ….Da-te mai asa n-am looo` ….Nu-nteleg ce zici delooo` ;)
Zambesc,Imi aprind Tigarea . Te privesc,Spun ca pLec , Tu`mi zici " Te iubesc " Nu te mai ruga de mine ,Degeaba speri . Chiar daca ne impacam . N`o sa mai fiu pRoasta de ieri ;)
Ce-o fi in mintea ta, mata si-a lu` tactu`… Cand tu te plictisesti si`o arzi ca retardatu`. Pe mine ma obosesti Taci dracu, taci dracu !
Tu ai sa strigi…Eu n`am s`aud…Tu ai sa plangi…. Eu am sa rad…Dar nu vreau sa uiti c`a fost candva…Intamplator in viata ta…O inima ce te iubea.;)
Ma copiezi . si ?! Ce-ai rezolvath`. O papusa cu o zdreantza e greu de egalat ;) :x :))
Poate am aere’n cap,asta e problema mea,nu ma suporti asta e problema ta,…nu ma cunosti deci nu mai comenta…ai grija de viata ta… nu de a mea!
lumea vorbesjte km mult`. N`am tImp s`stau sa-i ascult`. N`am tImp d`vOrbe`n vanT sj`barfe`. N`am cHef d`nIcIun fel D`TARFE :x
pentru mai multe sts intrati pe hi5 meu … http://paty-frumusicaa2001.hi5.com
Reply
29. madalina / 19/03/2011
foarte misto statusurile…
Reply
elena / 19/03/2011
misto tare statusurile…imi plac la nebunie…ce pizdilika…….
Reply
30. madalina / 19/03/2011
misto pe sistem cu masurile…astea…:)))))) :-*
Reply
31. scumpyka / 19/03/2011
fa ca zambetul tau .sa ma iubeasca mai mult ca inainte…te iubesc in **** matyi :)0 :-* te ador viata mea
Reply
32. mariuss / 19/03/2011
fain
Reply
33. alex / 20/03/2011
misto dar nu toate
Reply
34. mady / 22/03/2011
super faine…….plac mult.id palimaru.madalina
Reply
35. dan_alin / 27/03/2011
Razbunarea nu-mi aduce satisfactii.insa indiferenta mea ti-o daruiesc cu multa dragoste}{De ce sa plang atunci cand pot sa rad? Sunt liber pentru orice prietenie :D:D:D Dati add la id: dan_alin_viorel.:D:D:D
Reply
36. andrei_messi56 / 28/03/2011
sunt supere :X dar ar mai trbui sa adauge si de astea haioase ;)) fiind ca trebe sa te mai si razi :D
Reply
37. SyKo / 01/04/2011
mai am un status pentru voi…."Asa e facut prietenul sa te vada ca mori cu zilele si chd te vede maort iti sapa groapa si iti arunca pamant cu lopata"
Reply
38. ana / 01/04/2011
mandle rau
Reply
39. Anonymus / 02/04/2011
Hai sa Mergem Sa Mergem:x Undeva Departe :x Sa Ne iubim Cat se poatee:x Nimeni Sa nu stie de noi:x Sa putem Sa ne iubim in doii:X
By Anonymus;)
add sss_kinda_tha :*
Reply
40. 3!3nOoSh'@ / 06/04/2011
katt de smechere snt sts asteahhh
add:elena_2009_112@yahoo.com
Reply
41. Ingeras / 07/04/2011
nu am crezut ca vine o zii.cand noi doi nevom despratzi.nu vrei sa mai auzi de mine,si tiai gasit alta iubire.:((
Reply
42. Ingeras / 07/04/2011
Tin in mana poza ta si nu pot sa imi iau gandu de la ea:X.nu inteleg,iubirea mea cu ce am gresit?mai mult ca viata mea team iubit
Reply
43. dan_alin / 07/04/2011
Cand esti trist sau suparat un prieten te face sa zambasti,cand plangi un prieten it sterge lacrimile,cand esti vesel un prieten se bucura alaturi de tine….un prieten este ca un inger fara aripi….intr-un prieten iti poti gasi mereu un sprijin……alaturi de un prieten poti reusi orice….un prieten nu te va uita niciodata…:D:D:D
Reply
44. ally65 / 08/04/2011
sunt foarte frumoase statusurile:-p
Reply
45. dan-alin / 12/04/2011
Un zambet nu inseamna fericire asa cum o lacrima nu inseamna durere. Potzi plange cand esti fericita, poti sa razi cand inima iti plange! "
Reply
46. :*L*A*R*I*S*A* / 13/04/2011
Nu sUnT ReA:PSuNt JmEcHeRiTa:P:P:P Si de baIeTzIi sUnt iuBiTa:d:d:d nU mA CrEzI;)hAi lAn CeRCaRe:d:d:d sI VEdEm CaRe Pe CaRe:D;):P
Reply
47. lory / 16/04/2011
Is faine uitativa la sta :Cine iubeste si viseste nici ingerasul nu-l pazeste :D
Reply
48. lory / 16/04/2011
Cine iubeste si tace nici dracu nare cei face :D
Reply
49. zapacita aia mika / 16/04/2011
Un ToAtSt Pt NoI,pT cEi cArE nE-aU aVuT,pT BuLnGiI cArE nE-aU pIeRdUt Si Pt NoRoCoSiI cE uRmEaZa Sa Ne AiBe;);)
Reply
50. dan-alin / 16/04/2011
zapacita aia mika imi dai si mie id de mess :D:D:D:-*:-*
Reply
51. Anonima / 22/04/2011
Dragul Meou Iubit
Negru Sii Parliit
Iti Trimiit Diin Departare
Un Cosciiug Si`o Lumanare
Sii In Semn Ca Te Iubesk
Drept In Cap Tii`le Trantesk
Si Ma Rog Mereu:
Da Doamne Sa Mori!
Reply
52. diana / 23/04/2011
am invatat sa lupt singura chiar daca au fost multi in jurul meu…nu am primit ajutorul nimanui orcat de neajutorata eram…nu pot avea incredere in nimeni…toti sunt la fel…si din aceasta cauza mai bine duc lupta cu viata singura decat cu cineva in care nu pot avea incredere
Reply
53. dan-alin / 24/04/2011
Diana, indoteauna trebuie sa ai pe cineva alaturi care sa de sprijine si sa iti dea niste sfaturi bune, un prieten este foarte greu sa gasesti dar un dusman este foarte usor sal ai.
add:dan_alin_viorel :-*:-*:-*
Reply
54. larysuka:P:P / 25/04/2011
majoritatea la stiu ;) :| …….lary_frumusik_bv
Reply
55. ionutz__sexosu / 30/04/2011
e misto misto dar se poate si mai bine care vrea sa vb cu mine sa intre pe id asta ionutz_sexosu
Reply
56. dyutz@ / 01/05/2011
Nu iubi o volebalista
Ca e mare egoista
Cand e dragostea mai mare
Are meci in deplasare.
Reply
57. Andreea Ioana / 06/05/2011
pentru viata mea george: Te iubesc!
Reply
58. Andreea Ioana / 06/05/2011
VOI va laudati ca ati avut PATUL lui,
EU ma mandresc ca am inima lui,
Ca e un golan, da, asta stiu bine,
Dar GOLANUL asta, MA IUBESTE DOAR PE MINE.
Reply
59. 3!3nOoSh'@ / 09/05/2011
krimaa’ sts asteah !
dati sh voi add elenootzah_jelew_doolshe
Reply
60. andreea / 16/05/2011
dap unele’s sunepr … altele’s naspa
Reply
61. Crystyyna / 22/05/2011
Va iubesc pe toti inafara de tine care ai citit statusul :X
Reply
62. Crystyyna / 22/05/2011
(Numele tau)….Iubeste Un Print ;;)
Reply
63. Crystyyna / 22/05/2011
Multe fitze pe Capul ei,Dar le-a invatat de la mne.Are fuste scurte dar mai lungi decat ale Mele…E o blonda fara minte…Eu o brunetha "Cuminte"…Tu de la ea vrei Iubire Dar ea nu stie ce e Aia…Eu in plus am ceea ce vrei uh:Corp,Iubire si Minte
Reply
64. Crystyyna / 22/05/2011
Am iubit si am sa iubesc o floare ce nu o gasesti,floarea ce am gasit numai pentru mine a inflorit…Te Iubesc.:]
Reply
65. Crystyyna / 22/05/2011
NUMAI in caz de incendiu citeste Curiosii mor repede ! Am spus sa citesti NUMAI in caz de incendiu !lol=)))
Reply

| ReE a răspuns:

Nu te SuPaRA baiatu meu nui nik de kpu taw.Nu vezi cat ai dekzutte iert in viata mea.;)
♦Imi Spuneai K Sunt Un Inger Pentru Tine…st cuv cu kre u inima mi-ai frant,acum stiu ca-n serile senine,uneori sh ingerii mai plang:(:(:(
♦Te uiti ca Fraierul in trecut.Abia acum Iti dai Seama ce`ai Pierdut.Cand ma Vezi ca Zambesc frumos. Iti dai Seama ca esti cel mai mare Prost !:))
♦cine ne iubeste ok cine ne barfeste ne pisham pe ei=))
♦Sunt m0ftur0asa uneori.Chiar dk`n`am nc` un m0tiv.Sunt mult prea rasfatata une0ri.Dar nici0data asta nu`l va deranja.El ma iubeshte asa.
♦Razbunarea nu-mi aduce satisfactii.insa indiferenta mea ti-o
♦Pentru Un Moment…Am Crezut Ca Ma Vei DiStruge ~ Dar Uite`ma Acum Sunt Tare Si Chiar Foarte DoOlce :x"
♦Cum vrei sa ai cand nu iti dOresti?Cum pOti sa ceri daCa u nu iubesti
♦DeCat in rai sinGura mai bine in iaD cu prieteNii;)
♦M`ai avut…M`ai pierdut…Acum ma vrei…Nu se mai poate…Oricare va fi `EA`, Nu va purta amprenta mea :X
♦Mai e putiN , mai e un pic .Pana la maRele nimic .Mai e o cliPa sau un ceaS .Din tot ce-a foSt si-a mai ramas
♦Are tinute la moda si pielea creola, un parfum mult strident si un corp indecent Buze umflate si forme bombate, Vrea in masini cu baieti de-aia fini
♦Tee`Iubesk pana la cer `.Eu st fetitza Ta` .iar . esti Baiatul meu dee` cartierr :
♦""?•°Exteriorul nu conteaza la fel de mult ca interiorul, asa ca, pentru a deveni o tipa cu atitudine, e important sa iti placa ce vezi atunci cand te uiti in oglinda!?•°""
♦Dar indiferent cat de tare doare Tu trebuie sa sti ca-i doar o incercare trecatoare
♦Nu suporti cand ma vezi vOrbind cu altu` Simti cum pulsul iar iti creste …Nu mai ai ce sa repari :)
•Nu te supara daCa l`ai vazut cu vreuna vreOdata La dracu` fata tu esti cea mai importanta•»:)•»
» •"mereu vei cauta la ea ceea ce adorai la mine candva… :)•?-+ •»
» •De ce sa plang? Suflete si zambete pot si eu sa frang!:)•»
» •O arzi nemotivat…de ***. Esti timp pierdut…capitol sters Eu am plecat• »»
Suficient de matura ca sa stiu ce vrei . Si suficient de copila ca sa ma prefac ca nu`mi dau seama."
Va veni o data vremea cand in urma vei privi. Ai vrea sa reinvie toate bucurii si nebunii. Dar trecutul se ascunde, nu mai vine NICIOdATA numai amintirea spune ca. "Asa a fost o data!" :
Nu uita ca tu ai aleS` sa te indepartezi…tSi-am spus ca daCa faci astha nu o sa ma mai vezi ;)««
» »Imi zici ca e gOlan…da stiu bine… Dar golanu` asta ma iubeSte pe mine…
Nu E NeVoie Sa Ma pLaca ToaTa Lumea.La FeL Cum Nici Eu` Nu`i Plac Pe tOtsi ! ;)
»Am incercat sa fiu cat mai buna pentru tine, Dar si-asa tie nu ti-a pasat de mine. Dar nu`i nimic acum s`a terminat, Tu ai fOst cel care ne-a indepartat. :-j«?
? Te las sa fi un vagabont… Nu baiat de casa, sa ducem impreuna o viata frumoasa Daca as putea,te-as schimba… Dar am nevoie de un vagabont in viata mea:X?
? Dak eu sunt subieCt de barfa … Atunci tu estio tarfa ! Tu impOtriva mea … Eu mereu deaSupra ta !"?:-j
? DaCa `ramai fara glaS`, cazi in impas, Eu te ajut sa zambestisi sa treCi de orice drama
Realitatea bate si platoul de filmare…Viata e frumoasa fara efecte spleciale….Trecand peste toate cu lacrimi pe obraz.Tu traiesti doar in amintirile ce mi-au ramas…«
Cum e cand persoana iubita te ignora,cum e cand cel pe kre il iubesti o iubeste pe alta?…….inima iti plange,dar n`ai ce face ! Itzi vine sa urli dar te abtzii,taci,plangi……"«
» FenOmenal delOc` banal dementSal` chiarR fataL ` orinGinal sh `senZual Nu ` creZi ca real?
Am un caracter puternic….imi place sa fiu EU….sa nu arat tristetea din sufletul meu
Fata desteapta saruta,dar nu iubeste,asculta dar nu crede si pleaca inainte de a fi dezamagita
Zambeste celor care te urasc……Sa simta ura ta….Zambeste celor kre te ubesc…Sa simta dragostea ta…Iar daca cei pe kre ii ubesti…Te ignora…Zambeste sa simte indiferenta ta…
De cate ori vei privi cu ura si manie de atatea ori iti voi zambi cu multa simpatie
Lasa’ma cu textele…ca iti pasa sau conteaza.lasa’ma cu lumea kre nu ma agreaza…aproape tot ce mi’am dorit am obtinut….si daca nu a fost asa.a fost pentru.ca n’am vrut!
Stiu ca sunt diferita in felul meu,si ca uni nu ma plac,nu ma opresc niciodata sa zambesc,chiar daca unora le displac.
Viata-i scurta merita sa o traiesti…. confrunta toate greutatile ce le intalnesti….e foarte important…. sa inveti cum sa trisezi… sa nu abandonezi un joc pe care il pierzi…
Sa poti sa crezi…Cand unii te insala,….Sa te ridici….Cand altii te doboara,….Sa poti pastra….Cand altii vor sa te alunge….Sa razi chiar daca sufletul iti plange…….Si cald ramai….Chiar daca afara ninge….Aceasta-i arta DE A INVINGE
Zambeste mereu…chiar daca ti-e greu…chiar daca te doare…Zambeste…Fii tare…Viata DiVeLoR…mOaRtEa tAr***oR.:
Fa ca zambetul tau sa schimbe lumea ! Nu lasa ca lumea sa schimbe zambetul tau :-j
ThE uItI lA mN iNvIdIoAsA pHe sUb BrEtOn DaR eO ThE vAd MaI pIeRdUtHa ca Un ApEL Pe TeLeFoN:X:
Complimentele tale nu ma ridica!criticile nu ma coboara!sunt ceea ce sunt nu ceea ce vor altzii sa fiu!nu sunt perfecta nici nu vreau nici nu pot!sunt ceea ce sunt!iar daca nu`ti convine nu ma plang
""uiTa`te atent … nu InSiSteNt …priVeStHE dAr nu aTinge …tE pOt resPiNge ! viseaza …dorEsThe ! DaR In REalitAte Nu Ma PoTi AtIngE!"".""
Minti ieftin si prost,iti stiu replicile pe de rost. Ce urmeaza sa spui iti zic eu dinainte. Mereu ai incercat sa ma faci din cuvinte. Am fost si voi ramane mereu aceasi fata cuminte cu ganduri rele in minte…
Dragutza cat sa te faca sa te intorci de 2 ori,dulce suficient de mult, putin nebunatica dar nici salbatica, genul de fata care te face sa zambesti…:>:>
uita`te dar nu atinge, atinge dar nu gusta, shy dk totushi gusti, sa nu inghitzi;x
un zambet nu inseamna fericire asa cum o lacrima nu inseamna durere.Potzi plange cand ejti fericit,poti sa razi cand Inima">inima iti plange….
Tags:

suuuper mi-au placut la nebuniee
sunt un inger mititel
care a picat din cer
se’ntorc capuri dupa mine
te fac din cuvinte si pe tine
am un still fenomenal
mereu am rolul principal
am ce vreau , ce imi doresc
si pe tine te ubesk
iubeste , sufera si iarta
aceasta este cea mai frumoasa arta
stiu cum e sa suferi in tacere
in suflet sa simti o mare durere
am trecut prin asa ceva
dar asta nu se va mai intampla
ingerash din cer picat
ochii tai mau fermecat
dintr-o singura privire
m-am indragostit de tine
am iubit , am suferit
te-am iubit , tu m-ai ranit
acum totul s-a sfarsit
spune-mi, ce ai reusit?
Reply
1. dedeutzsa / 17/10/2010
ma snt tari.eu una imi fk singura sts’uri
am 24 de pg cu sts create de mne
si astea snt tari
da snt km piti asea:d
Id meu deea_deea_love171
:d
Reply
2. Yssa` Laryssa` :x / 06/11/2010
-.StYu` aM` U`n Talle`nt` Natiw` ;x,Sa F0lloseck` UN" zamBet` fIn pE` p0`st d3` sEdatIw`
Nu am nevoie d un BAIAT sa ma simt bine,nu am nevoie de un paznic in jurul meu, am nevoie doar d LIBERTATE si d a putea fi EU
Nu stau in atentia ta Ca are cine sa ma bage in seama! Paharele sus Sampania sa curga Respect pentru fetele Care Au stiut sa faca Fraierii sa planga!
Imi place sa cred ca nu am pierdut nimic,si daca totusi am pierdut ceva,inseamna ca nu-mi trebuia!
Sper sa wa ajute` :D…. Mai am catewa pentru cine` vrea … id meu : laryssa_dragutza26
Reply
3. Yssa` Laryssa` :x / 06/11/2010
Nu inghit` in sek` ,Inghit` in demy-sek` ,Urmatoarea lege o astept direct , ma exprim sa intelegi mesaju` :) Yeu` nu`s Mata` sa`mi Cenzurez in fata ta Limbaju` ;)
Reply
4. :xLady:XRouse:x / 12/11/2010
zooper->>> ala cu minzi prost iti styw replikile pe derost e al mew:X:X:X:X
Reply
5. :xLady:XRouse:x / 12/11/2010
Eo sunt bossu’ tu esti prostu’ Te joc pe degete cum vreau eu… Dar tu habar nai cat e de mistho.
Reply
6. adutza / 21/11/2010
ah doamne tzele mai tari sts mai bagatzi va rog ca nu gasejty nici unde sts ca astea va bsk :x
Reply
7. ❤ βзllissimaa™ / 30/11/2010
❤N`ai Sa maI gaSesTi uNa Ca mInE…
N`am Sa mAi IuBeSc uNul Ca TiNe…
DiN mInTeA Mea… Te-aM sTeRs DeJa…
Se PaRe.ai FosT dOaR O EROARE❤
Reply
8. ADINA / 20/12/2010
superrrrrrr toate stsurile:X:X:X:X:X:X
am iubit si eu un vagabond …dar………….
ne-am desp si ,.asta e:(
Reply
9. MoNyKuTza thA / 21/12/2010
FFF COOL ACESTE STS AS DORI ALTFEL DE STS-URI
Reply
10. MoNyKuTza thA / 21/12/2010
CN VREA SA VB Q ME
monica_frumusica_2009
Reply
11. Nik0l / 29/01/2011
SuNt’FiTzOaSa’SuNt’StIlAtA’sI’dE’dUsMaNI’iNvIdIaThA:X :-l:X:X:X:
Reply
12. crs-lover / 31/01/2011
mai am eu un sts pentru voi… viata-i curva ca si tine,,deci traiesc cu 2 zdrente
Reply
13. ciobanu / 14/02/2011
ce va mai misto cam asa unde-i unul nu-i putere la butoiul plin cu bere unde-s doi puterea creste si butoiul il goleste
Reply
elena / 14/02/2011
misto de tot cine a scris asta?curioasa
Reply
14. lory / 17/02/2011
foarte tari sts astea
Reply
15. DeNysa / 18/02/2011
Esti prea fraier ca sa iti dai seama ce ai pierdut
Baiete, nu vezi cat ai descazut
Ai ajuns sa fi cu fete care se f*t
Acum vrei sa dai timpul inapoi
Sa fim iarasi cika "Noi2″:))
Imi spui ca de ce dau cu piciorul?
Iti raspund:Esti prea dobitoc ca sa iti duc dorul:))
Printesa ca mine .cu un copilash ca tine:))
Baietzel te-am inebunit.iti spun doar un Salut si esti nedumerit:))
Daca acum te inebunesc.stai sa vezi cand o sa mai cresc:))
Am ceva ce n-au tarfele tale
Si se numeste originalitate
Pt ca am un stil aparte…deci poti sa-ti dai ochii pe spate
Poti sa ai cati bani vrei.
Pe mine nu ma cumperi ca pe celelalte femei:P
Deci "Toate javrele sa astupe urechile,sa ascunda privirile sa-si inghita vorbele:"
Si ca sa sti si tu BUG MAFIA FRAIERE ,,,NU CA TOATE ZDRENTZELE:))
Reply
16. DeNysa / 18/02/2011
Cu ochii spre soare,cu mintea spre stele,
Gandindu-ma la tine ,am o mare durere
vroiai doar sa te joci cu mine
Poate stiai.sau poate nu .eu chiar tineam la tine
N-am sa te iert niciodata.
Gandindu-ma ca ai plecat cu alta fata.
Pentru tine a fost usor sa pleci cu coada-ntre picioare…
Nu te-ai gandit un moment cat de rau ma doare
Plangeam si sufeream ca o proasta
Dar nu ma gandeam…ca tie nici macar nu-ti pasa
Dar intalnindu-l pe el.:X
Zambetul a reaparut printr-un singur ‘SALUT’
E atat de dulce.si atat de senzual
Nu ca tine .un dobitoc ordinar.:P
Poate ca nu o sa te uit usor, ai fost prima mea iubire
Dar vazandu-l pe el …nici nu mai vreau sa aud de tine:)
Si ca sa stie toate fetele …
UN DOBITOC NU VA MERITA LACRIMILE
Dar pentru un print din povesti
Si viata merita sa io daruesti.:*:*:*:*
…Facute de mine :Pnu ca sa ma dau mare dar au un oarece adevar in ele:P
Reply
17. crina / 20/02/2011
supre tare bahh:X:X:X:
va popop
da-ti add la id-ul asta:cryss_girl11
Reply
18. ancutzica beatrice / 27/02/2011
ooooooooooo sooper statusutile astea uitatil si pa asta : Am TaLeNt ShI mSrE sTiL fata SpAtE sI pRoFiL tE dObOr DiNtRo MiScArE cA suNt FaTa Cu VaLoArE
Luatzi idul meu : ancuta_versata4u si anca unu iulisika_nikolas si anca unul ancuta_divina71
Reply
19. ANDRUTA / 05/03/2011
Mersul ei de scena… Te baga in dilema… Vorbeste ca O profesoara… cu un cuvant te baga`n Boala… pozeaza pozitzii proprii… iar voi TARFELOR da-ti Copy!
Reply
20. ANDRUTA / 05/03/2011
dragul meo chiftea prajita
tinichea hodorogitha
te obesc sh te ador
ca pe-un pui d curk kior:D:D
Reply
21. andreea / 10/03/2011
andr33amyky
Reply
22. badgirl:X / 13/03/2011
si eu iube 1 baiat!:Xmult,mult:X:X:X:X
dar elnu stie!si nici nu ii spun:((:(
Reply
23. badgirl:X / 13/03/2011
Imi place vrajeala ta:x,dar daca zambesc cand imi vorbesti,nu inseamna ca m-ai prostit…!:):X
Reply
24. badgirl:X / 13/03/2011
Acum am treaba… mai tarziu sunt tot ocupata, dupa… ies afara, cand ma intorc n-am timp…:)) o-Busy:-h
Reply
25. badgirl:X / 13/03/2011
Crezi ca Ma faci Geloasa?:-? Nu Fraieree[-x! Nu ma Intereseaza:-j! Oriqum Te doare Inima cand te Uiti la Poza mea:> Asha ca ai Grija de Nasoala Ta! Te Pwpa :-*:)):))
Reply
26. alle`:X / 15/03/2011
fff faiin…:X…eu imi creez singura sts`uri da` si aste`a`s faine…
id’ :" bebelusha_love38@yahoo.com"
Reply
27. Ingeras / 17/03/2011
nu iubi un fotbalist
ca e lucru cel mai trist
cand e dragostea mai dulke
ia minge si se duce:X
Dragul meu iubyt prost si tacanit
afla de la mine sa dea draku-n tine
iti ofer o flore un colac si o lumanare
sh ca semn ca te yubesc
drept in cap tile trantesc…
■Nu te lasa invins de rau/ dar nici cuprins de bine nici tu nu te cunosti/ candva vei fi surprins de tine….
Reply
28. Paty :* / 18/03/2011
Oh no, lasa-ma putin te rooo` ….Da-te mai asa n-am looo` ….Nu-nteleg ce zici delooo` ;)
Zambesc,Imi aprind Tigarea . Te privesc,Spun ca pLec , Tu`mi zici " Te iubesc " Nu te mai ruga de mine ,Degeaba speri . Chiar daca ne impacam . N`o sa mai fiu pRoasta de ieri ;)
Ce-o fi in mintea ta, mata si-a lu` tactu`… Cand tu te plictisesti si`o arzi ca retardatu`. Pe mine ma obosesti Taci dracu, taci dracu !
Tu ai sa strigi…Eu n`am s`aud…Tu ai sa plangi…. Eu am sa rad…Dar nu vreau sa uiti c`a fost candva…Intamplator in viata ta…O inima ce te iubea.;)
Ma copiezi . si ?! Ce-ai rezolvath`. O papusa cu o zdreantza e greu de egalat ;) :x :))
Poate am aere’n cap,asta e problema mea,nu ma suporti asta e problema ta,…nu ma cunosti deci nu mai comenta…ai grija de viata ta… nu de a mea!
lumea vorbesjte km mult`. N`am tImp s`stau sa-i ascult`. N`am tImp d`vOrbe`n vanT sj`barfe`. N`am cHef d`nIcIun fel D`TARFE :x
pentru mai multe sts intrati pe hi5 meu … http://paty-frumusicaa2001.hi5.com
Reply
29. madalina / 19/03/2011
foarte misto statusurile…
Reply
elena / 19/03/2011
misto tare statusurile…imi plac la nebunie…ce pizdilika…….
Reply
30. madalina / 19/03/2011
misto pe sistem cu masurile…astea…:)))))) :-*
Reply
31. scumpyka / 19/03/2011
fa ca zambetul tau .sa ma iubeasca mai mult ca inainte…te iubesc in **** matyi :)0 :-* te ador viata mea
Reply
32. mariuss / 19/03/2011
fain
Reply
33. alex / 20/03/2011
misto dar nu toate
Reply
34. mady / 22/03/2011
super faine…….plac mult.id palimaru.madalina
Reply
35. dan_alin / 27/03/2011
Razbunarea nu-mi aduce satisfactii.insa indiferenta mea ti-o daruiesc cu multa dragoste}{De ce sa plang atunci cand pot sa rad? Sunt liber pentru orice prietenie :D:D:D Dati add la id: dan_alin_viorel.:D:D:D
Reply
36. andrei_messi56 / 28/03/2011
sunt supere :X dar ar mai trbui sa adauge si de astea haioase ;)) fiind ca trebe sa te mai si razi :D
Reply
37. SyKo / 01/04/2011
mai am un status pentru voi…."Asa e facut prietenul sa te vada ca mori cu zilele si chd te vede maort iti sapa groapa si iti arunca pamant cu lopata"
Reply
38. ana / 01/04/2011
mandle rau
Reply
39. Anonymus / 02/04/2011
Hai sa Mergem Sa Mergem:x Undeva Departe :x Sa Ne iubim Cat se poatee:x Nimeni Sa nu stie de noi:x Sa putem Sa ne iubim in doii:X
By Anonymus;)
add sss_kinda_tha :*
Reply
40. 3!3nOoSh'@ / 06/04/2011
katt de smechere snt sts asteahhh
add:elena_2009_112@yahoo.com
Reply
41. Ingeras / 07/04/2011
nu am crezut ca vine o zii.cand noi doi nevom despratzi.nu vrei sa mai auzi de mine,si tiai gasit alta iubire.:((
Reply
42. Ingeras / 07/04/2011
Tin in mana poza ta si nu pot sa imi iau gandu de la ea:X.nu inteleg,iubirea mea cu ce am gresit?mai mult ca viata mea team iubit
Reply
43. dan_alin / 07/04/2011
Cand esti trist sau suparat un prieten te face sa zambasti,cand plangi un prieten it sterge lacrimile,cand esti vesel un prieten se bucura alaturi de tine….un prieten este ca un inger fara aripi….intr-un prieten iti poti gasi mereu un sprijin……alaturi de un prieten poti reusi orice….un prieten nu te va uita niciodata…:D:D:D
Reply
44. ally65 / 08/04/2011
sunt foarte frumoase statusurile:-p
Reply
45. dan-alin / 12/04/2011
Un zambet nu inseamna fericire asa cum o lacrima nu inseamna durere. Potzi plange cand esti fericita, poti sa razi cand inima iti plange! "
Reply
46. :*L*A*R*I*S*A* / 13/04/2011
Nu sUnT ReA:PSuNt JmEcHeRiTa:P:P:P Si de baIeTzIi sUnt iuBiTa:d:d:d nU mA CrEzI;)hAi lAn CeRCaRe:d:d:d sI VEdEm CaRe Pe CaRe:D;):P
Reply
47. lory / 16/04/2011
Is faine uitativa la sta :Cine iubeste si viseste nici ingerasul nu-l pazeste :D
Reply
48. lory / 16/04/2011
Cine iubeste si tace nici dracu nare cei face :D
Reply
49. zapacita aia mika / 16/04/2011
Un ToAtSt Pt NoI,pT cEi cArE nE-aU aVuT,pT BuLnGiI cArE nE-aU pIeRdUt Si Pt NoRoCoSiI cE uRmEaZa Sa Ne AiBe;);)
Reply
50. dan-alin / 16/04/2011
zapacita aia mika imi dai si mie id de mess :D:D:D:-*:-*
Reply
51. Anonima / 22/04/2011
Dragul Meou Iubit
Negru Sii Parliit
Iti Trimiit Diin Departare
Un Cosciiug Si`o Lumanare
Sii In Semn Ca Te Iubesk
Drept In Cap Tii`le Trantesk
Si Ma Rog Mereu:
Da Doamne Sa Mori!
Reply
52. diana / 23/04/2011
am invatat sa lupt singura chiar daca au fost multi in jurul meu…nu am primit ajutorul nimanui orcat de neajutorata eram…nu pot avea incredere in nimeni…toti sunt la fel…si din aceasta cauza mai bine duc lupta cu viata singura decat cu cineva in care nu pot avea incredere
Reply
53. dan-alin / 24/04/2011
Diana, indoteauna trebuie sa ai pe cineva alaturi care sa de sprijine si sa iti dea niste sfaturi bune, un prieten este foarte greu sa gasesti dar un dusman este foarte usor sal ai.
add:dan_alin_viorel :-*:-*:-*
Reply
54. larysuka:P:P / 25/04/2011
majoritatea la stiu ;) :| …….lary_frumusik_bv
Reply
55. ionutz__sexosu / 30/04/2011
e misto misto dar se poate si mai bine care vrea sa vb cu mine sa intre pe id asta ionutz_sexosu
Reply
56. dyutz@ / 01/05/2011
Nu iubi o volebalista
Ca e mare egoista
Cand e dragostea mai mare
Are meci in deplasare.
Reply
57. Andreea Ioana / 06/05/2011
pentru viata mea george: Te iubesc!
Reply
58. Andreea Ioana / 06/05/2011
VOI va laudati ca ati avut PATUL lui,
EU ma mandresc ca am inima lui,
Ca e un golan, da, asta stiu bine,
Dar GOLANUL asta, MA IUBESTE DOAR PE MINE.
Reply
59. 3!3nOoSh'@ / 09/05/2011
krimaa’ sts asteah !
dati sh voi add elenootzah_jelew_doolshe
Reply
60. andreea / 16/05/2011
dap unele’s sunepr … altele’s naspa
Reply
61. Crystyyna / 22/05/2011
Va iubesc pe toti inafara de tine care ai citit statusul :X
Reply
62. Crystyyna / 22/05/2011
(Numele tau)….Iubeste Un Print ;;)
Reply
63. Crystyyna / 22/05/2011
Multe fitze pe Capul ei,Dar le-a invatat de la mne.Are fuste scurte dar mai lungi decat ale Mele…E o blonda fara minte…Eu o brunetha "Cuminte"…Tu de la ea vrei Iubire Dar ea nu stie ce e Aia…Eu in plus am ceea ce vrei uh:Corp,Iubire si Minte
Reply
64. Crystyyna / 22/05/2011
Am iubit si am sa iubesc o floare ce nu o gasesti,floarea ce am gasit numai pentru mine a inflorit…Te Iubesc.:]
Reply
65. Crystyyna / 22/05/2011
NUMAI in caz de incendiu citeste Curiosii mor repede ! Am spus sa citesti NUMAI in caz de incendiu !lol=)))
Reply

| ReE a răspuns:

Nu te SuPaRA baiatu meu nui nik de kpu taw.Nu vezi cat ai
:d
Reply
2. Yssa` Laryssa` :x / 06/11/2010
-.StYu` aM` U`n Talle`nt` Natiw` ;x,Sa F0lloseck` UN" zamBet` fIn pE` p0`st d3` sEdatIw`
Nu am nevoie d un BAIAT sa ma simt bine,nu am nevoie de un paznic in jurul meu, am nevoie doar d LIBERTATE si d a putea fi EU
Nu stau in atentia ta Ca are cine sa ma bage in seama! Paharele sus Sampania sa curga Respect pentru fetele Care Au stiut sa faca Fraierii sa planga!
Imi place sa cred ca nu am pierdut nimic,si daca totusi am pierdut ceva,inseamna ca nu-mi trebuia!
Sper sa wa ajute` :D…. Mai am catewa pentru cine` vrea … id meu : laryssa_dragutza26
Reply
3. Yssa` Laryssa` :x / 06/11/2010
Nu inghit` in sek` ,Inghit` in demy-sek` ,Urmatoarea lege o astept direct , ma exprim sa intelegi mesaju` :) Yeu` nu`s Mata` sa`mi Cenzurez in fata ta Limbaju` ;)
Reply
4. :xLady:XRouse:x / 12/11/2010
zooper->>> ala cu minzi prost iti styw replikile pe derost e al mew:X:X:X:X
Reply
5. :xLady:XRouse:x / 12/11/2010
Eo sunt bossu’ tu esti prostu’ Te joc pe degete cum vreau eu… Dar tu habar nai cat e de mistho.
Reply
6. adutza / 21/11/2010
ah doamne tzele mai tari sts mai bagatzi va rog ca nu gasejty nici unde sts ca astea va bsk :x
Reply
7. ❤ βзllissimaa™ / 30/11/2010
❤N`ai Sa maI gaSesTi uNa Ca mInE…
N`am Sa mAi IuBeSc uNul Ca TiNe…
DiN mInTeA Mea… Te-aM sTeRs DeJa…
Se PaRe.ai FosT dOaR O EROARE❤
Reply
8. ADINA / 20/12/2010
superrrrrrr toate stsurile:X:X:X:X:X:X
am iubit si eu un vagabond …dar………….
ne-am desp si ,.asta e:(
Reply
9. MoNyKuTza thA / 21/12/2010
FFF COOL ACESTE STS AS DORI ALTFEL DE STS-URI
Reply
10. MoNyKuTza thA / 21/12/2010
CN VREA SA VB Q ME
monica_frumusica_2009
Reply
11. Nik0l / 29/01/2011
SuNt’FiTzOaSa’SuNt’StIlAtA’sI’dE’dUsMaNI’iNvIdIaThA:X :-l:X:X:X:
Reply
12. crs-lover / 31/01/2011
mai am eu un sts pentru voi… viata-i curva ca si tine,,deci traiesc cu 2 zdrente
Reply
13. ciobanu / 14/02/2011
ce va mai misto cam asa unde-i unul nu-i putere la butoiul plin cu bere unde-s doi puterea creste si butoiul il goleste
Reply
elena / 14/02/2011
misto de tot cine a scris asta?curioasa
Reply
14. lory / 17/02/2011
foarte tari sts astea
Reply
15. DeNysa / 18/02/2011
Esti prea fraier ca sa iti dai seama ce ai pierdut
Baiete, nu vezi cat ai descazut
Ai ajuns sa fi cu fete care se f*t
Acum vrei sa dai timpul inapoi
Sa fim iarasi cika "Noi2″:))
Imi spui ca de ce dau cu piciorul?
Iti raspund:Esti prea dobitoc ca sa iti duc dorul:))
Printesa ca mine .cu un copilash ca tine:))
Baietzel te-am inebunit.iti spun doar un Salut si esti nedumerit:))
Daca acum te inebunesc.stai sa vezi cand o sa mai cresc:))
Am ceva ce n-au tarfele tale
Si se numeste originalitate
Pt ca am un stil aparte…deci poti sa-ti dai ochii pe spate
Poti sa ai cati bani vrei.
Pe mine nu ma cumperi ca pe celelalte femei:P
Deci "Toate javrele sa astupe urechile,sa ascunda privirile sa-si inghita vorbele:"
Si ca sa sti si tu BUG MAFIA FRAIERE ,,,NU CA TOATE ZDRENTZELE:))
Reply
16. DeNysa / 18/02/2011
Cu ochii spre soare,cu mintea spre stele,
Gandindu-ma la tine ,am o mare durere
vroiai doar sa te joci cu mine
Poate stiai.sau poate nu .eu chiar tineam la tine
N-am sa te iert niciodata.
Gandindu-ma ca ai plecat cu alta fata.
Pentru tine a fost usor sa pleci cu coada-ntre picioare…
Nu te-ai gandit un moment cat de rau ma doare
Plangeam si sufeream ca o proasta
Dar nu ma gandeam…ca tie nici macar nu-ti pasa
Dar intalnindu-l pe el.:X
Zambetul a reaparut printr-un singur ‘SALUT’
E atat de dulce.si atat de senzual
Nu ca tine .un dobitoc ordinar.:P
Poate ca nu o sa te uit usor, ai fost prima mea iubire
Dar vazandu-l pe el …nici nu mai vreau sa aud de tine:)
Si ca sa stie toate fetele …
UN DOBITOC NU VA MERITA LACRIMILE
Dar pentru un print din povesti
Si viata merita sa io daruesti.:*:*:*:*
…Facute de mine :Pnu ca sa ma dau mare dar au un oarece adevar in ele:P
Reply
17. crina / 20/02/2011
supre tare bahh:X:X:X:
va popop
da-ti add la id-ul asta:cryss_girl11
Reply
18. ancutzica beatrice / 27/02/2011
ooooooooooo sooper statusutile astea uitatil si pa asta : Am TaLeNt ShI mSrE sTiL fata SpAtE sI pRoFiL tE dObOr DiNtRo MiScArE cA suNt FaTa Cu VaLoArE
Luatzi idul meu : ancuta_versata4u si anca unu iulisika_nikolas si anca unul ancuta_divina71
Reply
19. ANDRUTA / 05/03/2011
Mersul ei de scena… Te baga in dilema… Vorbeste ca O profesoara… cu un cuvant te baga`n Boala… pozeaza pozitzii proprii… iar voi TARFELOR da-ti Copy!
Reply
20. ANDRUTA / 05/03/2011
dragul meo chiftea prajita
tinichea hodorogitha
te obesc sh te ador
ca pe-un pui d curk kior:D:D
Reply
21. andreea / 10/03/2011
andr33amyky
Reply
22. badgirl:X / 13/03/2011
si eu iube 1 baiat!:Xmult,mult:X:X:X:X
dar elnu stie!si nici nu ii spun:((:(
Reply
23. badgirl:X / 13/03/2011
Imi place vrajeala ta:x,dar daca zambesc cand imi vorbesti,nu inseamna ca m-ai prostit…!:):X
Reply
24. badgirl:X / 13/03/2011
Acum am treaba… mai tarziu sunt tot ocupata, dupa… ies afara, cand ma intorc n-am timp…:)) o-Busy:-h
Reply
25. badgirl:X / 13/03/2011
Crezi ca Ma faci Geloasa?:-? Nu Fraieree[-x! Nu ma Intereseaza:-j! Oriqum Te doare Inima cand te Uiti la Poza mea:> Asha ca ai Grija de Nasoala Ta! Te Pwpa :-*:)):))
Reply
26. alle`:X / 15/03/2011
fff faiin…:X…eu imi creez singura sts`uri da` si aste`a`s faine…
id’ :" bebelusha_love38@yahoo.com"
Reply
27. Ingeras / 17/03/2011
nu iubi un fotbalist
ca e lucru cel mai trist
cand e dragostea mai dulke
ia minge si se duce:X
Dragul meu iubyt prost si tacanit
afla de la mine sa dea draku-n tine
iti ofer o flore un colac si o lumanare
sh ca semn ca te yubesc
drept in cap tile trantesc…
■Nu te lasa invins de rau/ dar nici cuprins de bine nici tu nu te cunosti/ candva vei fi surprins de tine….
Reply
28. Paty :* / 18/03/2011
Oh no, lasa-ma putin te rooo` ….Da-te mai asa n-am looo` ….Nu-nteleg ce zici delooo` ;)
Zambesc,Imi aprind Tigarea . Te privesc,Spun ca pLec , Tu`mi zici " Te iubesc " Nu te mai ruga de mine ,Degeaba speri . Chiar daca ne impacam . N`o sa mai fiu pRoasta de ieri ;)
Ce-o fi in mintea ta, mata si-a lu` tactu`… Cand tu te plictisesti si`o arzi ca retardatu`. Pe mine ma obosesti Taci dracu, taci dracu !
Tu ai sa strigi…Eu n`am s`aud…Tu ai sa plangi…. Eu am sa rad…Dar nu vreau sa uiti c`a fost candva…Intamplator in viata ta…O inima ce te iubea.;)
Ma copiezi . si ?! Ce-ai rezolvath`. O papusa cu o zdreantza e greu de egalat ;) :x :))
Poate am aere’n cap,asta e problema mea,nu ma suporti asta e problema ta,…nu ma cunosti deci nu mai comenta…ai grija de viata ta… nu de a mea!
lumea vorbesjte km mult`. N`am tImp s`stau sa-i ascult`. N`am tImp d`vOrbe`n vanT sj`barfe`. N`am cHef d`nIcIun fel D`TARFE :x
pentru mai multe sts intrati pe hi5 meu … http://paty-frumusicaa2001.hi5.com
Reply
29. madalina / 19/03/2011
foarte misto statusurile…
Reply
elena / 19/03/2011
misto tare statusurile…imi plac la nebunie…ce pizdilika…….
Reply
30. madalina / 19/03/2011
misto pe sistem cu masurile…astea…:)))))) :-*
Reply
31. scumpyka / 19/03/2011
fa ca zambetul tau .sa ma iubeasca mai mult ca inainte…te iubesc in **** matyi :)0 :-* te ador viata mea
Reply
32. mariuss / 19/03/2011
fain
Reply
33. alex / 20/03/2011
misto dar nu toate
Reply
34. mady / 22/03/2011
super faine…….plac mult.id palimaru.madalina
Reply
35. dan_alin / 27/03/2011
Razbunarea nu-mi aduce satisfactii.insa indiferenta mea ti-o daruiesc cu multa dragoste}{De ce sa plang atunci cand pot sa rad? Sunt liber pentru orice prietenie :D:D:D Dati add la id: dan_alin_viorel.:D:D:D
Reply
36. andrei_messi56 / 28/03/2011
sunt supere :X dar ar mai trbui sa adauge si de astea haioase ;)) fiind ca trebe sa te mai si razi :D
Reply
37. SyKo / 01/04/2011
mai am un status pentru voi…."Asa e facut prietenul sa te vada ca mori cu zilele si chd te vede maort iti sapa groapa si iti arunca pamant cu lopata"
Reply
38. ana / 01/04/2011
mandle rau
Reply
39. Anonymus / 02/04/2011
Hai sa Mergem Sa Mergem:x Undeva Departe :x Sa Ne iubim Cat se poatee:x Nimeni Sa nu stie de noi:x Sa putem Sa ne iubim in doii:X
By Anonymus;)
add sss_kinda_tha :*
Reply
40. 3!3nOoSh'@ / 06/04/2011
katt de smechere snt sts asteahhh
add:elena_2009_112@yahoo.com
Reply
41. Ingeras / 07/04/2011
nu am crezut ca vine o zii.cand noi doi nevom despratzi.nu vrei sa mai auzi de mine,si tiai gasit alta iubire.:((
Reply
42. Ingeras / 07/04/2011
Tin in mana poza ta si nu pot sa imi iau gandu de la ea:X.nu inteleg,iubirea mea cu ce am gresit?mai mult ca viata mea team iubit
Reply
43. dan_alin / 07/04/2011
Cand esti trist sau suparat un prieten te face sa zambasti,cand plangi un prieten it sterge lacrimile,cand esti vesel un prieten se bucura alaturi de tine….un prieten este ca un inger fara aripi….intr-un prieten iti poti gasi mereu un sprijin……alaturi de un prieten poti reusi orice….un prieten nu te va uita niciodata…:D:D:D
Reply
44. ally65 / 08/04/2011
sunt foarte frumoase statusurile:-p
Reply
45. dan-alin / 12/04/2011
Un zambet nu inseamna fericire asa cum o lacrima nu inseamna durere. Potzi plange cand esti fericita, poti sa razi cand inima iti plange! "
Reply
46. :*L*A*R*I*S*A* / 13/04/2011
Nu sUnT ReA:PSuNt JmEcHeRiTa:P:P:P Si de baIeTzIi sUnt iuBiTa:d:d:d nU mA CrEzI;)hAi lAn CeRCaRe:d:d:d sI VEdEm CaRe Pe CaRe:D;):P
Reply
47. lory / 16/04/2011
Is faine uitativa la sta :Cine iubeste si viseste nici ingerasul nu-l pazeste :D
Reply
48. lory / 16/04/2011
Cine iubeste si tace nici dracu nare cei face :D
Reply
49. zapacita aia mika / 16/04/2011
Un ToAtSt Pt NoI,pT cEi cArE nE-aU aVuT,pT BuLnGiI cArE nE-aU pIeRdUt Si Pt NoRoCoSiI cE uRmEaZa Sa Ne AiBe;);)
Reply
50. dan-alin / 16/04/2011
zapacita aia mika imi dai si mie id de mess :D:D:D:-*:-*
Reply
51. Anonima / 22/04/2011
Dragul Meou Iubit
Negru Sii Parliit
Iti Trimiit Diin Departare
Un Cosciiug Si`o Lumanare
Sii In Semn Ca Te Iubesk
Drept In Cap Tii`le Trantesk
Si Ma Rog Mereu:
Da Doamne Sa Mori!
Reply
52. diana / 23/04/2011
am invatat sa lupt singura chiar daca au fost multi in jurul meu…nu am primit ajutorul nimanui orcat de neajutorata eram…nu pot avea incredere in nimeni…toti sunt la fel…si din aceasta cauza mai bine duc lupta cu viata singura decat cu cineva in care nu pot avea incredere
Reply
53. dan-alin / 24/04/2011
Diana, indoteauna trebuie sa ai pe cineva alaturi care sa de sprijine si sa iti dea niste sfaturi bune, un prieten este foarte greu sa gasesti dar un dusman este foarte usor sal ai.
add:dan_alin_viorel :-*:-*:-*
Reply
54. larysuka:P:P / 25/04/2011
majoritatea la stiu ;) :| …….lary_frumusik_bv
Reply
55. ionutz__sexosu / 30/04/2011
e misto misto dar se poate si mai bine care vrea sa vb cu mine sa intre pe id asta ionutz_sexosu
Reply
56. dyutz@ / 01/05/2011
Nu iubi o volebalista
Ca e mare egoista
Cand e dragostea mai mare
Are meci in deplasare.
Reply
57. Andreea Ioana / 06/05/2011
pentru viata mea george: Te iubesc!
Reply
58. Andreea Ioana / 06/05/2011
VOI va laudati ca ati avut PATUL lui,
EU ma mandresc ca am inima lui,
Ca e un golan, da, asta stiu bine,
Dar GOLANUL asta, MA IUBESTE DOAR PE MINE.
Reply
59. 3!3nOoSh'@ / 09/05/2011
krimaa’ sts asteah !
dati sh voi add elenootzah_jelew_doolshe
Reply
60. andreea / 16/05/2011
dap unele’s sunepr … altele’s naspa
Reply
61. Crystyyna / 22/05/2011
Va iubesc pe toti inafara de tine care ai citit statusul :X
Reply
62. Crystyyna / 22/05/2011
(Numele tau)….Iubeste Un Print ;;)
Reply
63. Crystyyna / 22/05/2011
Multe fitze pe Capul ei,Dar le-a invatat de la mne.Are fuste scurte dar mai lungi decat ale Mele…E o blonda fara minte…Eu o brunetha "Cuminte"…Tu de la ea vrei Iubire Dar ea nu stie ce e Aia…Eu in plus am ceea ce vrei uh:Corp,Iubire si Minte
Reply
64. Crystyyna / 22/05/2011
Am iubit si am sa iubesc o floare ce nu o gasesti,floarea ce am gasit numai pentru mine a inflorit…Te Iubesc.:]
Reply
65. Crystyyna / 22/05/2011
NUMAI in caz de incendiu citeste Curiosii mor repede ! Am spus sa citesti NUMAI in caz de incendiu !lol=)))
Reply

| ReE a răspuns:

Nu te SuPaRA baiatu meu nui nik de kpu taw.Nu vezi cat ai
:d
Reply
3. Yssa` Laryssa` :x / 06/11/2010
Nu inghit` in sek` ,Inghit` in demy-sek` ,Urmatoarea lege o astept direct , ma exprim sa intelegi mesaju` :) Yeu` nu`s Mata` sa`mi Cenzurez in fata ta Limbaju` ;)
Reply
4. :xLady:XRouse:x / 12/11/2010
zooper->>> ala cu minzi prost iti styw replikile pe derost e al mew:X:X:X:X
Reply
5. :xLady:XRouse:x / 12/11/2010
Eo sunt bossu’ tu esti prostu’ Te joc pe degete cum vreau eu… Dar tu habar nai cat e de mistho.
Reply
6. adutza / 21/11/2010
ah doamne tzele mai tari sts mai bagatzi va rog ca nu gasejty nici unde sts ca astea va bsk :x
Reply
7. ❤ βзllissimaa™ / 30/11/2010
❤N`ai Sa maI gaSesTi uNa Ca mInE…
N`am Sa mAi IuBeSc uNul Ca TiNe…
DiN mInTeA Mea… Te-aM sTeRs DeJa…
Se PaRe.ai FosT dOaR O EROARE❤
Reply
8. ADINA / 20/12/2010
superrrrrrr toate stsurile:X:X:X:X:X:X
am iubit si eu un vagabond …dar………….
ne-am desp si ,.asta e:(
Reply
9. MoNyKuTza thA / 21/12/2010
FFF COOL ACESTE STS AS DORI ALTFEL DE STS-URI
Reply
10. MoNyKuTza thA / 21/12/2010
CN VREA SA VB Q ME
monica_frumusica_2009
Reply
11. Nik0l / 29/01/2011
SuNt’FiTzOaSa’SuNt’StIlAtA’sI’dE’dUsMaNI’iNvIdIaThA:X :-l:X:X:X:
Reply
12. crs-lover / 31/01/2011
mai am eu un sts pentru voi… viata-i curva ca si tine,,deci traiesc cu 2 zdrente
Reply
13. ciobanu / 14/02/2011
ce va mai misto cam asa unde-i unul nu-i putere la butoiul plin cu bere unde-s doi puterea creste si butoiul il goleste
Reply
elena / 14/02/2011
misto de tot cine a scris asta?curioasa
Reply
14. lory / 17/02/2011
foarte tari sts astea
Reply
15. DeNysa / 18/02/2011
Esti prea fraier ca sa iti dai seama ce ai pierdut
Baiete, nu vezi cat ai descazut
Ai ajuns sa fi cu fete care se f*t
Acum vrei sa dai timpul inapoi
Sa fim iarasi cika "Noi2″:))
Imi spui ca de ce dau cu piciorul?
Iti raspund:Esti prea dobitoc ca sa iti duc dorul:))
Printesa ca mine .cu un copilash ca tine:))
Baietzel te-am inebunit.iti spun doar un Salut si esti nedumerit:))
Daca acum te inebunesc.stai sa vezi cand o sa mai cresc:))
Am ceva ce n-au tarfele tale
Si se numeste originalitate
Pt ca am un stil aparte…deci poti sa-ti dai ochii pe spate
Poti sa ai cati bani vrei.
Pe mine nu ma cumperi ca pe celelalte femei:P
Deci "Toate javrele sa astupe urechile,sa ascunda privirile sa-si inghita vorbele:"
Si ca sa sti si tu BUG MAFIA FRAIERE ,,,NU CA TOATE ZDRENTZELE:))
Reply
16. DeNysa / 18/02/2011
Cu ochii spre soare,cu mintea spre stele,
Gandindu-ma la tine ,am o mare durere
vroiai doar sa te joci cu mine
Poate stiai.sau poate nu .eu chiar tineam la tine
N-am sa te iert niciodata.
Gandindu-ma ca ai plecat cu alta fata.
Pentru tine a fost usor sa pleci cu coada-ntre picioare…
Nu te-ai gandit un moment cat de rau ma doare
Plangeam si sufeream ca o proasta
Dar nu ma gandeam…ca tie nici macar nu-ti pasa
Dar intalnindu-l pe el.:X
Zambetul a reaparut printr-un singur ‘SALUT’
E atat de dulce.si atat de senzual
Nu ca tine .un dobitoc ordinar.:P
Poate ca nu o sa te uit usor, ai fost prima mea iubire
Dar vazandu-l pe el …nici nu mai vreau sa aud de tine:)
Si ca sa stie toate fetele …
UN DOBITOC NU VA MERITA LACRIMILE
Dar pentru un print din povesti
Si viata merita sa io daruesti.:*:*:*:*
…Facute de mine :Pnu ca sa ma dau mare dar au un oarece adevar in ele:P
Reply
17. crina / 20/02/2011
supre tare bahh:X:X:X:
va popop
da-ti add la id-ul asta:cryss_girl11
Reply
18. ancutzica beatrice / 27/02/2011
ooooooooooo sooper statusutile astea uitatil si pa asta : Am TaLeNt ShI mSrE sTiL fata SpAtE sI pRoFiL tE dObOr DiNtRo MiScArE cA suNt FaTa Cu VaLoArE
Luatzi idul meu : ancuta_versata4u si anca unu iulisika_nikolas si anca unul ancuta_divina71
Reply
19. ANDRUTA / 05/03/2011
Mersul ei de scena… Te baga in dilema… Vorbeste ca O profesoara… cu un cuvant te baga`n Boala… pozeaza pozitzii proprii… iar voi TARFELOR da-ti Copy!
Reply
20. ANDRUTA / 05/03/2011
dragul meo chiftea prajita
tinichea hodorogitha
te obesc sh te ador
ca pe-un pui d curk kior:D:D
Reply
21. andreea / 10/03/2011
andr33amyky
Reply
22. badgirl:X / 13/03/2011
si eu iube 1 baiat!:Xmult,mult:X:X:X:X
dar elnu stie!si nici nu ii spun:((:(
Reply
23. badgirl:X / 13/03/2011
Imi place vrajeala ta:x,dar daca zambesc cand imi vorbesti,nu inseamna ca m-ai prostit…!:):X
Reply
24. badgirl:X / 13/03/2011
Acum am treaba… mai tarziu sunt tot ocupata, dupa… ies afara, cand ma intorc n-am timp…:)) o-Busy:-h
Reply
25. badgirl:X / 13/03/2011
Crezi ca Ma faci Geloasa?:-? Nu Fraieree[-x! Nu ma Intereseaza:-j! Oriqum Te doare Inima cand te Uiti la Poza mea:> Asha ca ai Grija de Nasoala Ta! Te Pwpa :-*:)):))
Reply
26. alle`:X / 15/03/2011
fff faiin…:X…eu imi creez singura sts`uri da` si aste`a`s faine…
id’ :" bebelusha_love38@yahoo.com"
Reply
27. Ingeras / 17/03/2011
nu iubi un fotbalist
ca e lucru cel mai trist
cand e dragostea mai dulke
ia minge si se duce:X
Dragul meu iubyt prost si tacanit
afla de la mine sa dea draku-n tine
iti ofer o flore un colac si o lumanare
sh ca semn ca te yubesc
drept in cap tile trantesc…
■Nu te lasa invins de rau/ dar nici cuprins de bine nici tu nu te cunosti/ candva vei fi surprins de tine….
Reply
28. Paty :* / 18/03/2011
Oh no, lasa-ma putin te rooo` ….Da-te mai asa n-am looo` ….Nu-nteleg ce zici delooo` ;)
Zambesc,Imi aprind Tigarea . Te privesc,Spun ca pLec , Tu`mi zici " Te iubesc " Nu te mai ruga de mine ,Degeaba speri . Chiar daca ne impacam . N`o sa mai fiu pRoasta de ieri ;)
Ce-o fi in mintea ta, mata si-a lu` tactu`… Cand tu te plictisesti si`o arzi ca retardatu`. Pe mine ma obosesti Taci dracu, taci dracu !
Tu ai sa strigi…Eu n`am s`aud…Tu ai sa plangi…. Eu am sa rad…Dar nu vreau sa uiti c`a fost candva…Intamplator in viata ta…O inima ce te iubea.;)
Ma copiezi . si ?! Ce-ai rezolvath`. O papusa cu o zdreantza e greu de egalat ;) :x :))
Poate am aere’n cap,asta e problema mea,nu ma suporti asta e problema ta,…nu ma cunosti deci nu mai comenta…ai grija de viata ta… nu de a mea!
lumea vorbesjte km mult`. N`am tImp s`stau sa-i ascult`. N`am tImp d`vOrbe`n vanT sj`barfe`. N`am cHef d`nIcIun fel D`TARFE :x
pentru mai multe sts intrati pe hi5 meu … http://paty-frumusicaa2001.hi5.com
Reply
29. madalina / 19/03/2011
foarte misto statusurile…
Reply
elena / 19/03/2011
misto tare statusurile…imi plac la nebunie…ce pizdilika…….
Reply
30. madalina / 19/03/2011
misto pe sistem cu masurile…astea…:)))))) :-*
Reply
31. scumpyka / 19/03/2011
fa ca zambetul tau .sa ma iubeasca mai mult ca inainte…te iubesc in **** matyi :)0 :-* te ador viata mea
Reply
32. mariuss / 19/03/2011
fain
Reply
33. alex / 20/03/2011
misto dar nu toate
Reply
34. mady / 22/03/2011
super faine…….plac mult.id palimaru.madalina
Reply
35. dan_alin / 27/03/2011
Razbunarea nu-mi aduce satisfactii.insa indiferenta mea ti-o daruiesc cu multa dragoste}{De ce sa plang atunci cand pot sa rad? Sunt liber pentru orice prietenie :D:D:D Dati add la id: dan_alin_viorel.:D:D:D
Reply
36. andrei_messi56 / 28/03/2011
sunt supere :X dar ar mai trbui sa adauge si de astea haioase ;)) fiind ca trebe sa te mai si razi :D
Reply
37. SyKo / 01/04/2011
mai am un status pentru voi…."Asa e facut prietenul sa te vada ca mori cu zilele si chd te vede maort iti sapa groapa si iti arunca pamant cu lopata"
Reply
38. ana / 01/04/2011
mandle rau
Reply
39. Anonymus / 02/04/2011
Hai sa Mergem Sa Mergem:x Undeva Departe :x Sa Ne iubim Cat se poatee:x Nimeni Sa nu stie de noi:x Sa putem Sa ne iubim in doii:X
By Anonymus;)
add sss_kinda_tha :*
Reply
40. 3!3nOoSh'@ / 06/04/2011
katt de smechere snt sts asteahhh
add:elena_2009_112@yahoo.com
Reply
41. Ingeras / 07/04/2011
nu am crezut ca vine o zii.cand noi doi nevom despratzi.nu vrei sa mai auzi de mine,si tiai gasit alta iubire.:((
Reply
42. Ingeras / 07/04/2011
Tin in mana poza ta si nu pot sa imi iau gandu de la ea:X.nu inteleg,iubirea mea cu ce am gresit?mai mult ca viata mea team iubit
Reply
43. dan_alin / 07/04/2011
Cand esti trist sau suparat un prieten te face sa zambasti,cand plangi un prieten it sterge lacrimile,cand esti vesel un prieten se bucura alaturi de tine….un prieten este ca un inger fara aripi….intr-un prieten iti poti gasi mereu un sprijin……alaturi de un prieten poti reusi orice….un prieten nu te va uita niciodata…:D:D:D
Reply
44. ally65 / 08/04/2011
sunt foarte frumoase statusurile:-p
Reply
45. dan-alin / 12/04/2011
Un zambet nu inseamna fericire asa cum o lacrima nu inseamna durere. Potzi plange cand esti fericita, poti sa razi cand inima iti plange! "
Reply
46. :*L*A*R*I*S*A* / 13/04/2011
Nu sUnT ReA:PSuNt JmEcHeRiTa:P:P:P Si de baIeTzIi sUnt iuBiTa:d:d:d nU mA CrEzI;)hAi lAn CeRCaRe:d:d:d sI VEdEm CaRe Pe CaRe:D;):P
Reply
47. lory / 16/04/2011
Is faine uitativa la sta :Cine iubeste si viseste nici ingerasul nu-l pazeste :D
Reply
48. lory / 16/04/2011
Cine iubeste si tace nici dracu nare cei face :D
Reply
49. zapacita aia mika / 16/04/2011
Un ToAtSt Pt NoI,pT cEi cArE nE-aU aVuT,pT BuLnGiI cArE nE-aU pIeRdUt Si Pt NoRoCoSiI cE uRmEaZa Sa Ne AiBe;);)
Reply
50. dan-alin / 16/04/2011
zapacita aia mika imi dai si mie id de mess :D:D:D:-*:-*
Reply
51. Anonima / 22/04/2011
Dragul Meou Iubit
Negru Sii Parliit
Iti Trimiit Diin Departare
Un Cosciiug Si`o Lumanare
Sii In Semn Ca Te Iubesk
Drept In Cap Tii`le Trantesk
Si Ma Rog Mereu:
Da Doamne Sa Mori!
Reply
52. diana / 23/04/2011
am invatat sa lupt singura chiar daca au fost multi in jurul meu…nu am primit ajutorul nimanui orcat de neajutorata eram…nu pot avea incredere in nimeni…toti sunt la fel…si din aceasta cauza mai bine duc lupta cu viata singura decat cu cineva in care nu pot avea incredere
Reply
53. dan-alin / 24/04/2011
Diana, indoteauna trebuie sa ai pe cineva alaturi care sa de sprijine si sa iti dea niste sfaturi bune, un prieten este foarte greu sa gasesti dar un dusman este foarte usor sal ai.
add:dan_alin_viorel :-*:-*:-*
Reply
54. larysuka:P:P / 25/04/2011
majoritatea la stiu ;) :| …….lary_frumusik_bv
Reply
55. ionutz__sexosu / 30/04/2011
e misto misto dar se poate si mai bine care vrea sa vb cu mine sa intre pe id asta ionutz_sexosu
Reply
56. dyutz@ / 01/05/2011
Nu iubi o volebalista
Ca e mare egoista
Cand e dragostea mai mare
Are meci in deplasare.
Reply
57. Andreea Ioana / 06/05/2011
pentru viata mea george: Te iubesc!
Reply
58. Andreea Ioana / 06/05/2011
VOI va laudati ca ati avut PATUL lui,
EU ma mandresc ca am inima lui,
Ca e un golan, da, asta stiu bine,
Dar GOLANUL asta, MA IUBESTE DOAR PE MINE.
Reply
59. 3!3nOoSh'@ / 09/05/2011
krimaa’ sts asteah !
dati sh voi add elenootzah_jelew_doolshe
Reply
60. andreea / 16/05/2011
dap unele’s sunepr … altele’s naspa
Reply
61. Crystyyna / 22/05/2011
Va iubesc pe toti inafara de tine care ai citit statusul :X
Reply
62. Crystyyna / 22/05/2011
(Numele tau)….Iubeste Un Print ;;)
Reply
63. Crystyyna / 22/05/2011
Multe fitze pe Capul ei,Dar le-a invatat de la mne.Are fuste scurte dar mai lungi decat ale Mele…E o blonda fara minte…Eu o brunetha "Cuminte"…Tu de la ea vrei Iubire Dar ea nu stie ce e Aia…Eu in plus am ceea ce vrei uh:Corp,Iubire si Minte
Reply
64. Crystyyna / 22/05/2011
Am iubit si am sa iubesc o floare ce nu o gasesti,floarea ce am gasit numai pentru mine a inflorit…Te Iubesc.:]
Reply
65. Crystyyna / 22/05/2011
NUMAI in caz de incendiu citeste Curiosii mor repede ! Am spus sa citesti NUMAI in caz de incendiu !lol=)))
Reply

| HasisS a răspuns:

De ce sa beau si sa cad, cand pot sa fumez si sa zbor?
laughing

| ReE a răspuns:

Nu inghit` in sek` ,Inghit` in demy-sek` ,Urmatoarea lege o astept direct , ma exprim sa intelegi mesaju` :) Yeu` nu`s Mata` sa`mi Cenzurez in fata ta Limbaju`
Reply
5. :xLady:XRouse:x / 12/11/2010
Eo sunt bossu’ tu esti prostu’ Te joc pe degete cum vreau eu….
Reply
6. adutza / 21/11/2010
ah doamne tzele mai tari sts mai bagatzi va rog ca nu gasejty nici unde sts ca astea va bsk :x
Reply
7. ❤ βзllissimaa™ / 30/11/2010
❤N`ai Sa maI gaSesTi uNa Ca mInE…
N`am Sa mAi IuBeSc uNul Ca TiNe…
DiN mInTeA Mea… Te-aM sTeRs DeJa…
Se PaRe.ai FosT dOaR O EROARE❤
Reply
8. ADINA / 20/12/2010
superrrrrrr toate stsurile:X:X:X:X:X:X
am iubit si eu un vagabond …dar………….
ne-am desp si ,.asta e:(
Reply
9. MoNyK
SuNt’FiTzOaSa’SuNt’StIlAtA’sI’dE’dUsMaNI’iNvIdIaThA:X :-l:X:X:X:
Reply
12. crs-lover / 31/01/2011
mai am eu un sts pentru voi… viata-i curva ca si tine,,deci traiesc cu 2 zdrente
Reply
13. ciobanu / 14/02/2011
ce va mai misto cam asa unde-i unul nu-i putere la butoiul plin cu bere unde-s doi puterea creste si butoiul il goleste
Reply
elena / 14/02/2011

Reply
14. lory / 17/02/2011
foarte tari sts astea
Reply
15. DeNysa / 18/02/2011
Esti prea fraier ca sa iti dai seama ce ai pierdut
Baiete, nu vezi cat ai descazut
Ai ajuns sa fi cu fete care se f*t
Acum vrei sa dai timpul inapoi
Sa fim iarasi cika "Noi2″:))
Imi spui ca de ce dau cu piciorul?
Iti raspund:Esti prea dobitoc ca sa iti duc dorul:))
Printesa ca mine .cu un copilash ca tine:))
Baietzel te-am inebunit.iti spun doar un Salut si esti nedumerit:))
Daca acum te inebunesc.stai sa vezi cand o sa mai cresc:))
Am ceva ce n-au tarfele tale
Si se numeste originalitate
Pt ca am un stil aparte…deci poti sa-ti dai ochii pe spate
Poti sa ai cati bani vrei.
Pe mine nu ma cumperi ca pe celelalte femei:P
Deci "Toate javrele sa astupe urechile,sa ascunda privirile sa-si inghita vorbele:"
Si ca sa sti si tu BUG MAFIA FRAIERE ,,,NU CA TOATE ZDRENTZELE:))
Reply
16. DeNysa / 18/02/2011
Cu ochii spre soare,cu mintea spre stele,
Gandindu-ma la tine ,am o mare durere
vroiai doar sa te joci cu mine
Poate stiai.sau poate nu .eu chiar tineam la tine
N-am sa te iert niciodata.
Gandindu-ma ca ai plecat cu alta fata.
Pentru tine a fost usor sa pleci cu coada-ntre picioare…
Nu te-ai gandit un moment cat de rau ma doare
Plangeam si sufeream ca o proasta
Dar nu ma gandeam…ca tie nici macar nu-ti pasa
Dar intalnindu-l pe el.:X
Zambetul a reaparut printr-un singur ‘SALUT’
E atat de dulce.si atat de senzual
Nu ca tine .un dobitoc ordinar.:P
Poate ca nu o sa te uit usor, ai fost prima mea iubire
Dar vazandu-l pe el …nici nu mai vreau sa aud de tine:)
Si ca sa stie toate fetele …
UN DOBITOC NU VA MERITA LACRIMILE
Dar pentru un print din povesti
Si viata merita sa io daruesti.:*:*:*:*
…Facute de mine :Pnu ca sa ma dau mare dar au un oarece adevar in ele:P
Reply
17. crina / 20/02/2011
supre tare bahh:X:X:X:
va popop
da-ti add la id-ul asta:cryss_girl11
Reply
18. ancutzica beatrice / 27/02/2011
ooooooooooo sooper statusutile astea uitatil si pa asta : Am TaLeNt ShI mSrE sTiL fata SpAtE sI pRoFiL tE dObOr DiNtRo MiScArE cA suNt FaTa Cu VaLoArE
Luatzi idul meu : ancuta_versata4u si anca unu iulisika_nikolas si anca unul ancuta_divina71
Reply
19. ANDRUTA / 05/03/2011
Mersul ei de scena… Te baga in dilema… Vorbeste ca O profesoara… cu un cuvant te baga`n Boala… pozeaza pozitzii proprii… iar voi TARFELOR da-ti Copy!
Reply
20. ANDRUTA / 05/03/2011
dragul meo chiftea prajita
tinichea hodorogitha
te obesc sh te ador
ca pe-un pui d curk kior:D:D
Reply
21. andreea / 10/03/2011
andr33amyky
Reply
22. badgirl:X / 13/03/2011
si eu iube 1 baiat!:Xmult,mult:X:X:X:X
dar elnu stie!si nici nu ii spun:((:(
Reply
23. badgirl:X / 13/03/2011
Imi place vrajeala ta:x,dar daca zambesc cand imi vorbesti,nu inseamna ca m-ai prostit…!:):X
Reply
24. badgirl:X / 13/03/2011
Acum am treaba… mai tarziu sunt tot ocupata, dupa… ies afara, cand ma intorc n-am timp…:)) o-Busy:-h
Reply
25. badgirl:X / 13/03/2011
Crezi ca Ma faci Geloasa?:-? Nu Fraieree[-x! Nu ma Intereseaza:-j! Oriqum Te doare Inima cand te Uiti la Poza mea:> Asha ca ai Grija de Nasoala Ta! Te Pwpa :-*:)):))
Reply
26. alle`:X / 15/03/2011
fff faiin…:X…eu imi creez singura sts`uri da` si aste`a`s faine…
id’ :" bebelusha_love38@yahoo.com"
Reply
27. Ingeras / 17/03/2011
nu iubi un fotbalist
ca e lucru cel mai trist
cand e dragostea mai dulke
ia minge si se duce:X
Dragul meu iubyt prost si tacanit
afla de la mine sa dea draku-n tine
iti ofer o flore un colac si o lumanare
sh ca semn ca te yubesc
drept in cap tile trantesc…
■Nu te lasa invins de rau/ dar nici cuprins de bine nici tu nu te cunosti/ candva vei fi surprins de tine….
Reply
28. Paty :* / 18/03/2011
Oh no, lasa-ma putin te rooo` ….Da-te mai asa n-am looo` ….Nu-nteleg ce zici delooo` ;)
Zambesc,Imi aprind Tigarea . Te privesc,Spun ca pLec , Tu`mi zici " Te iubesc " Nu te mai ruga de mine ,Degeaba speri . Chiar daca ne impacam . N`o sa mai fiu pRoasta de ieri ;)
Ce-o fi in mintea ta, mata si-a lu` tactu`… Cand tu te plictisesti si`o arzi ca retardatu`. Pe mine ma obosesti Taci dracu, taci dracu !
Tu ai sa strigi…Eu n`am s`aud…Tu ai sa plangi…. Eu am sa rad…Dar nu vreau sa uiti c`a fost candva…Intamplator in viata ta…O inima ce te iubea.;)
Ma copiezi . si ?! Ce-ai rezolvath`. O papusa cu o zdreantza e greu de egalat ;) :x :))
Poate am aere’n cap,asta e problema mea,nu ma suporti asta e problema ta,…nu ma cunosti deci nu mai comenta…ai grija de viata ta… nu de a mea!
lumea vorbesjte km mult`. N`am tImp s`stau sa-i ascult`. N`am tImp d`vOrbe`n vanT sj`barfe`. N`am cHef d`nIcIun fel D`TARFE :x
pentru mai multe sts intrati pe hi5 meu … http://paty-frumusicaa2001.hi5.com
Reply
29. madalina / 19/03/2011
foarte misto statusurile…
Reply
elena / 19/03/2011
misto tare statusurile…imi plac la nebunie…ce pizdilika…….
Reply
30. madalina / 19/03/2011
misto pe sistem cu masurile…astea…:)))))) :-*
Reply
31. scumpyka / 19/03/2011
fa ca zambetul tau .sa ma iubeasca mai mult ca inainte…te iubesc in **** matyi :)0 :-* te ador viata mea
Reply
32. mariuss / 19/03/2011
fain
Reply
33. alex / 20/03/2011
misto dar nu toate
Reply
34. mady / 22/03/2011
super faine…….plac mult.id palimaru.madalina
Reply
35. dan_alin / 27/03/2011
Razbunarea nu-mi aduce satisfactii.insa indiferenta mea ti-o daruiesc cu multa dragoste}{De ce sa plang atunci cand pot sa rad? Sunt liber pentru orice prietenie :D:D:D Dati add la id: dan_alin_viorel.:D:D:D
Reply
36. andrei_messi56 / 28/03/2011
sunt supere :X dar ar mai trbui sa adauge si de astea haioase ;)) fiind ca trebe sa te mai si razi :D
Reply
37. SyKo / 01/04/2011
mai am un status pentru voi…."Asa e facut prietenul sa te vada ca mori cu zilele si chd te vede maort iti sapa groapa si iti arunca pamant cu lopata"
Reply
38. ana / 01/04/2011
mandle rau
Reply
39. Anonymus / 02/04/2011
Hai sa Mergem Sa Mergem:x Undeva Departe :x Sa Ne iubim Cat se poatee:x Nimeni Sa nu stie de noi:x Sa putem Sa ne iubim in doii:X
By Anonymus;)
add sss_kinda_tha :*
Reply
40. 3!3nOoSh'@ / 06/04/2011
katt de smechere snt sts asteahhh
add:elena_2009_112@yahoo.com
Reply
41. Ingeras / 07/04/2011
nu am crezut ca vine o zii.cand noi doi nevom despratzi.nu vrei sa mai auzi de mine,si tiai gasit alta iubire.:((
Reply
42. Ingeras / 07/04/2011
Tin in mana poza ta si nu pot sa imi iau gandu de la ea:X.nu inteleg,iubirea mea cu ce am gresit?mai mult ca viata mea team iubit
Reply
43. dan_alin / 07/04/2011
Cand esti trist sau suparat un prieten te face sa zambasti,cand plangi un prieten it sterge lacrimile,cand esti vesel un prieten se bucura alaturi de tine….un prieten este ca un inger fara aripi….intr-un prieten iti poti gasi mereu un sprijin……alaturi de un prieten poti reusi orice….un prieten nu te va uita niciodata…:D:D:D
Reply
44. ally65 / 08/04/2011
sunt foarte frumoase statusurile:-p
Reply
45. dan-alin / 12/04/2011
Un zambet nu inseamna fericire asa cum o lacrima nu inseamna durere. Potzi plange cand esti fericita, poti sa razi cand inima iti plange! "
Reply
46. :*L*A*R*I*S*A* / 13/04/2011
Nu sUnT ReA:PSuNt JmEcHeRiTa:P:P:P Si de baIeTzIi sUnt iuBiTa:d:d:d nU mA CrEzI;)hAi lAn CeRCaRe:d:d:d sI VEdEm CaRe Pe CaRe:D;):P
Reply
47. lory / 16/04/2011
Is faine uitativa la sta :Cine iubeste si viseste nici ingerasul nu-l pazeste :D
Reply
48. lory / 16/04/2011
Cine iubeste si tace nici dracu nare cei face :D
Reply
49. zapacita aia mika / 16/04/2011
Un ToAtSt Pt NoI,pT cEi cArE nE-aU aVuT,pT BuLnGiI cArE nE-aU pIeRdUt Si Pt NoRoCoSiI cE uRmEaZa Sa Ne AiBe;);)
Reply
50. dan-alin / 16/04/2011
zapacita aia mika imi dai si mie id de mess :D:D:D:-*:-*
Reply
51. Anonima / 22/04/2011
Dragul Meou Iubit
Negru Sii Parliit
Iti Trimiit Diin Departare
Un Cosciiug Si`o Lumanare
Sii In Semn Ca Te Iubesk
Drept In Cap Tii`le Trantesk
Si Ma Rog Mereu:
Da Doamne Sa Mori!
Reply
52. diana / 23/04/2011
am invatat sa lupt singura chiar daca au fost multi in jurul meu…nu am primit ajutorul nimanui orcat de neajutorata eram…nu pot avea incredere in nimeni…toti sunt la fel…si din aceasta cauza mai bine duc lupta cu viata singura decat cu cineva in care nu pot avea incredere
Reply
53. dan-alin / 24/04/2011
Diana, indoteauna trebuie sa ai pe cineva alaturi care sa de sprijine si sa iti dea niste sfaturi bune, un prieten este foarte greu sa gasesti dar un dusman este foarte usor sal ai.
add:dan_alin_viorel :-*:-*:-*
Reply
54. larysuka:P:P / 25/04/2011
majoritatea la stiu ;) :| …….lary_frumusik_bv
Reply
55. ionutz__sexosu / 30/04/2011
e misto misto dar se poate si mai bine care vrea sa vb cu mine sa intre pe id asta ionutz_sexosu
Reply
56. dyutz@ / 01/05/2011
Nu iubi o volebalista
Ca e mare egoista
Cand e dragostea mai mare
Are meci in deplasare.
Reply
57. Andreea Ioana / 06/05/2011
pentru viata mea george: Te iubesc!
Reply
58. Andreea Ioana / 06/05/2011
VOI va laudati ca ati avut PATUL lui,
EU ma mandresc ca am inima lui,
Ca e un golan, da, asta stiu bine,
Dar GOLANUL asta, MA IUBESTE DOAR PE MINE.
Reply
59. 3!3nOoSh'@ / 09/05/2011
krimaa’ sts asteah !
dati sh voi add elenootzah_jelew_doolshe
Reply
60. andreea / 16/05/2011
dap unele’s sunepr … altele’s naspa
Reply
61. Crystyyna / 22/05/2011
Va iubesc pe toti inafara de tine care ai citit statusul :X
Reply
62. Crystyyna / 22/05/2011
(Numele tau)….Iubeste Un Print ;;)
Reply
63. Crystyyna / 22/05/2011
Multe fitze pe Capul ei,Dar le-a invatat de la mne.Are fuste scurte dar mai lungi decat ale Mele…E o blonda fara minte…Eu o brunetha "Cuminte"…Tu de la ea vrei Iubire Dar ea nu stie ce e Aia…Eu in plus am ceea ce vrei uh:Corp,Iubire si Minte
Reply
64. Crystyyna / 22/05/2011
Am iubit si am sa iubesc o floare ce nu o gasesti,floarea ce am gasit numai pentru mine a inflorit…Te Iubesc.:]
Reply
65. Crystyyna / 22/05/2011
NUMAI in caz de incendiu citeste Curiosii mor repede ! Am spus sa citesti NUMAI in caz de incendiu !lol=)))
Reply

| Sentimente_Copilu_Fără_1992 a răspuns (pentru melanya):

Sunt niste status okey:*