| BigTimeRushDenyse a întrebat:

Heii...Am o intreabare pentru voi♥Big time Rush Sau One Direction! As vrea sa vină in Romania?

9 răspunsuri:
| NoSens a răspuns:

One Direction :X Îi iubesc!

| Ciocolatacusclipici a răspuns:

Eu sunt directioner. INFOCAT. Dar imi place si trupa BTR. Da, ar fi tare sa vina...

| BigTimeRushDenyse explică:

Eu as vrea Big time Rush♥Îi Iubesc♥

| BigTimeRushDenyse explică (pentru NoSens):

Eu as Vrea Big time Rush♥ Îi iubesc:X:*:*:*

| love999 a răspuns:

One direction

| Claudiu_Andrei_1996 a răspuns:

Big time Rush! Sunt un mare Rusher! https://www.facebook.com/......131937688.

| Sebytu25 a răspuns:

BTR

| NaruToNR1 a răspuns:

Eu sunt mare fan la amandoua trupe. Dar, Big Time Rush ar merita sa vina pentru ca canta mai frumos ca One Direction. Good Bye!

| MyNameForTheWin10 a răspuns:

As vrea sa vina Big time rush♥Ii ador in the best! Ar fi frumos sa vina si sa cinte si noi sa ii ascultam pe ei.The best BTR♥