| SexyAnon a întrebat:

Heii.
Am si eu o intrebare thinking, voi ce aparat profesional ati alege? Nikon, Canon sau Sony?

Multumesc :*.

Răspuns Câştigător
| mihai888 a răspuns:

Http://digital-cameras.toptenreviews.com/professional-dslr/ 1dmark e 160 de milioane:)

9 răspunsuri:
| ioanaisfetcu a răspuns:

Indiscutabil Nikon!

| RazvanHDd a răspuns:

Daca vrei calitate, alege Sony. daca vrei sa faci economie si sa sacrifici un pic unele functii, alege un Nikon sau Canon... astea au mai multi megapixeli dar nu au la fel de multe functii si nici stabilizatoarele nu sunt la fel de bune... in plus, Sony au cel mai mare iso de pe aparetele foto (te ajuta sa faci poze mai clare in conditii de lumina redusa) happy asa ca daca ai ceva banuti si vrei sa iti iei aparat foto, mai strange un pic si ia-ti un aparat adevarat(Sony:X)

| RazvanHDd a răspuns (pentru ioanaisfetcu):

Incearca un Sony si mai vorbim dupa...

| BellaRouzyyGirl a răspuns:

Sony e mai bun iti spun din propia experienta

| ioanaisfetcu a răspuns:

Intrucat este vorba de un aparat profesional, repet, Nikon castiga detasat.

| SexyAnon explică (pentru mihai888):

Cam putin :-s.

| mihai888 a răspuns (pentru SexyAnon):

Ma gandesc sa mi vand un rinichihee hee

| mihai888 a răspuns (pentru SexyAnon):

Ma gandesc sa vand un rinichihee hee

| SexyAnon explică (pentru mihai888):

rolling on the floor) Tot nu cred ca iti vor ajunge banii.