| Ingridd22 a întrebat:

as vrea ca pana la vara sa slabesc 8-9 kg. dati-mi o dieta ceva. va rog. si cum sa ma abtin de la dulciuri?

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Salate, fructe multe ca e sezonul lor, fara cartofi, orez, paine, paste, fara nimic dulce, fara grasimi, fara sucuri acidulate si in 2-3 luni dai jos 10 kg

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Lasa dietele, nu tine cu dietele!
Mergi pe o alimentatie saraca in calorii si fa miscare zilnic.
Te pup!

| inimadeinger a răspuns:

Fara paste fainoase, carne grasa, dulciuri (desi ca sa nu renunti de tot la dulciuri poti lua 2-3 tabletute de ciocolata neagra dar nu mai multe) fara sucuri acidulate fara fast food si mai presus de toate iti trebuie ca sa reusesti atitudine, ambitie si o vointa de fier succes daca chiar vrei cu adevarat ceva poti reusii happy