| Belllla a întrebat:

Heii, de cateva zile sunt cu un baiat. Am 15 ani.Cum ii zic mamei mele ca am iubit? Vorbesc despre orice cu ea in afara de subiectul baieti, desi ea imi zice uneori : prin clasa pe la tine nu prea e niciunu' dragut si alte alea. Voi ce ziceti? Sfaturi serioase, fara glume proaste.

Răspuns Câştigător
| cupydo0n a răspuns:

Deci nu cred. Este a treia intrebare despre acest subiect pe care o pui, si imi pare rau dar merg invers, adica am luat-o de la cea mai nou si acum am ajuns la cea mai veche. Sper sa fie cea mai veche.
Daca discuti cu ea despre orice de ce nu poti discuta si despre asta. Fetele vorbesc altfel cu parinti despre o relatie, baieti sunt exact pe dos.
Pe mine in viata mea nu m-a intrebat mama sau tata ce iti mai face iubita, sau ce iubita mai ai.
Daca si ea mai batea cate un apropo acum ai ocazia sa ii spui.
Si nu stiu ce iubit ai, dar felicital din partea mea, a gasit o iubita care chiar vrea ca totu sa fie perfect.
Bravo lui si bravo tie.

Bafta.

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa o iei usor sa mai vorbiti despre alte subiecte, si dupa sa incepi sa vorbesti despre baieti si sa ii zici ca ai un iubit, ii spui despre el cum e cati ani are etc, daca vorbiti despre orice sigur va fi bine venit si subiectul acesta.Bafta:*

| Belllla explică (pentru cupydo0n):

Mersi! Scuze ca intreb dar cati ani ai?

| cupydo0n a răspuns (pentru Belllla):

Multi inainte. Da de ce?

| Belllla explică (pentru cupydo0n):

Simpla curiozitate. Vreau sa stiu daca primesc sfaturi de la cineva matur. Deci?

| cupydo0n a răspuns (pentru Belllla):

Mai fac eu caterinca, si ma amuza unele intrebari pe site dar cred ca sunt destul de matur incat sa pot raspunde la intrebarea asta. Am 23 de ani daca tot esti atat de curioasa, sper ca sunt destul de matur pentru raspunsul pe care l-am dat, si iti multumesc pentru funda.

O seara placuta in continuare.