| NoNameHeeiii a întrebat:

Heii fetelor :** Cum ar arata pentru voi baiatul perfect? :3

4 răspunsuri:
| Trolli a răspuns:

Ca Ville Valo. love struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adevărul e că nu aspectul fizic contează...dar dintotdeauna mi-au plăcut băieţii bruneţi cu ochii negri sau căprui :3

| NoNameHeeiii explică (pentru anonim_4396):

Conteaza si aspectul fizic, mult. :3

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fericit desi as adora trei lucrurihappy maini, buze si ochi. maini ca la pia, buze pline si deloc rele ca trandafirii si ca fructul la atingere. iar ochii sub sprancene grei ca irisii cand doarme iar cand ma vede sa vad primavara si sa fie bucuros dar nu exista asa un om...