| Raluca_Rallu_2001 a întrebat:

pe 24 este ziua mea ..si trebuie sa le cumpar ceva colegiilor mei si nu stiu ce. este post si nu sunt prea multe lucruri. dati.mi va rog niste idei. si dati-mi niste idei pentru a.mi petrece ziua ( implinesc 14 ani ) vreau ceva distractiv.o petrecere in pijamale sau ceva,, si ce pot sa-mi doresc de ziua mea ..haine..ce?
multumesc, dau funda :**

3 răspunsuri:
| IsabelaIssa a răspuns:

Cauta prajiturele de post, daca nu gasesti, fa-ti tu acasa sau roag-o pe mami. Poti sa inviti cativa prieteni la tine si sa aveti tot felul de jocuri distractive, monopoly, mima, jocuri pe pedepse, muzica, papa si voie buna. Cat de faptul ca nu sti ce-ti doresti de ziua ta, nu stiu ce sa zic... mi se pare un pic ciudat. La multi ani! happy

| Raluca_Rallu_2001 explică (pentru IsabelaIssa):

Multumesc :*

| IsabelaIssa a răspuns (pentru Raluca_Rallu_2001):

Cu placere! happy