| FuckSchool a întrebat:

Heii TPU. Daca ati avea posibilitatea sa plecati din Romania in alta tara, unde ati merge? Funda pentru cel mai bun raspuns puppy dog eyes.

Răspuns Câştigător
| zoeZoe a răspuns:

Ce inseamna cel mai bun raspuns totusi? fiecare are alegerea lui.
Eu aleg Brazilia, pentru ca oamenii sunt plini de viata.

13 răspunsuri:
| Conner a răspuns:

Eu unul in New York orasul tuturor posibilitatilor big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chiar daca as avea posibilitatea, nu as face-owinking. Stiu, Romania nu e intodeauna o tara asa cum ti-ai dori, dar aici m-am nascut, si incerc sa vad lucrurile bune din ea.
Eu una ---> I ♥ Romania!

| FuckSchool explică (pentru Conner):

Da si eu tot in New York as vrea happy.

| SimonaCristina a răspuns:

Eu as alege U.S.A, pentru ca acolo nu exista garduri ( elemente de stres ). Parerea mea este ca americanii sunt cool, prietenosi si muncitori. Tu ce preferi? FUNDA?/?

| Predator30 a răspuns:

Germania sau Anglia au cele mai bune moduri de trai.

| TheLittleGuitarist a răspuns:

Los Angeles Sau Marea Britanie.

| Larisutza1357 a răspuns:

Spania, daca vrei sa mergi la mare, sa te distreziwinking

| Alexutza1312 a răspuns:

Daca as avea posibilitatea de a pleca undeva in strainatate as alege Spania, Italia sau Franta.

| Ionut_Alin_Neagu_1994 a răspuns:

Australia... tara viselor mele!

| FuckSchool explică (pentru SimonaCristina):

Si eu tot U.S.A as alege mi se pare cea mai tare happy.

| SimonaCristina a răspuns:

Pai parca ai zis ca ...si tu ai alege U.S.A... Unde e FUNDA?! laughing

| Smile2BHappy a răspuns:

M-as duce in Paris, orasul dragostei. America si USA nu au prea multe legi, astfel incat orice nebun cu buletin isi poate lua o arma.

| obsercvayr a răspuns:

Anglia clar!