| anonim_4396 a întrebat:

Heii TPU.happy
Iaraa am nevoiee de ajutorul vostru! happy
Acuma mai inainte o prietena de-a mea care e si colega de-a mea zicee ca cica eu nu am bagat-o in seama de cand iar am apucat sa fumez.dar asta nu ii adevarat si astazi m-am dus la ea si la celelalte prietene cu care sta mai mult si ea si am mers acolo si am stat ca proasta pentru ca nici nu mor bagat in seama numa cand au vazut ca am guma! Si mai inainte mo luat la rost ca cica nu mai le bag in seama si nu stiu ce.Da pai ea o uitat ca cine s-a dus astazi la ele si inca de mai multe ori si cine nu a bagat in seama pe cine. Si eu acum as vrea sa pun un status pe mess si pe facebook da pai nu stiu ce status sa pun..Ma ajutati va rog? Da sa fie status asa ca sa se simte si sa-si dea seama cine pe cine nu a bagat in seama...

3 răspunsuri:
| ImHereForYou a răspuns:

Chiar daca m-ati ignorat,
Sper ca ati realizat,
Ca unde-s eu, se afla totul
Unde nu-s eu nu-i nici NOROCUL!
Sper ca te-am ajutat! tongue

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

1. Lasa-te de fumat.
2. Statusurile pe Mess/Skype/Facebook mi se par o porcarie, nu cred ca vor schimba mare lucru.

| EvelinutzaEvelinEvelinaEvelaynEvelineEvelinEve a răspuns (pentru anonim_4396):

Mda stiu..ca nu vor schimba mare lucru.