| AlliVonM a întrebat:

Heii ^^. Urmeaza ca, din toamna, sa ma mut la scoala nr. 190 " Marcela Peneș", in prezent, fiind clasa a 7a. Am si eu cateva intrebari pentru elevii de acolo sau pentru cei care stiu pe cineva din scoala. La 190 sunt uniforme? Daca da, cum arata? Profesorii sunt ok, de treaba? Cum sunt elevii scolii?

3 răspunsuri:
| Ceriik a răspuns:

Da sunt uniforme.Camasa+cravata rosie. Poti sa porti blugi dar nu de aia cu tinte. Profesorii sunt ok cu cateva exceptii(e una la chimie care tipa ca o disperata). Colectivele, adica clasele sunt destul de unite.

| AlliVonM explică (pentru Ceriik):

Si uniforma este obligatorie?:-s

| AlliVonM explică (pentru Ceriik):

Cravata este obligatorie?:-s