| MistikkGirl a întrebat:

Hello Boys! Ce fel de buze la fete preferati, subtiri sau groase? tongue

5 răspunsuri:
| NoChanceForUs a răspuns:

De-alea de pește, să o străngi de față ca să simuleze că are buze.

Răspuns utilizator avertizat
| MistikkGirl explică (pentru SarcasticallyPunished):

Nu eu doar am intrebat ce preferati, că mama mea m-a dat cum ma dat.nu sa plec acum sa imi fac buzele mai subtiri sau mai groase! big grin big grin

Răspuns utilizator avertizat
| MistikkGirl explică (pentru SarcasticallyPunished):

Da imi place cum ginesti, just.so,eu sunt fata si nici mie nu imi place sa ma vad asa, e foarte bine cit mai originala! big grin big grinwinkingwinking