| Ayskle a întrebat:

Hello! Bun deci:nu sunt nici nou nici vechi pe TPU dar... am tot auzit de fundele alea si par a fii destul de importante in TPU imi poate spune cineva ce este cu ele si ce pot face cu ele, sau sunt doar asa mai multe de decor! xD
P. s.:Nu am gasit o categorie mai buna!

Răspuns Câştigător
| Ballet a răspuns:

Buna.
Ii dai funda unui utilizator ca un 'Multumesc' pentru ca raspunsul sau te-a ajutat.
Nu poti da decat o funda /intrebare si o oferi daca dai click pe panglica gri din coltul raspunsului.
Nu poti face nimic cu ele, sunt asa, ' de decor ' cum spui xD

Succes (:

6 răspunsuri:
| Rikudou a răspuns:

La fiecare intrebare oricine are dreptul sa raspunda.Cel mai bun este desemnat castigator de catre cel care a pus intrebarea(adica primeste funda). Astfel punctajul si rank-ul lui cresc dar scopul principal e sa-l ajuti pe cel care are nevoie.Da fundita acum ca stiitongue

| Ayskle explică (pentru Rikudou):

Ideea de baza e ca sunt mai mult de decor!

| Rikudou a răspuns (pentru Ayskle):

Ceva de genul dar daca nu ar exista si un top al userilor site-ul ar fi de vreo 5-6 ori mai putin populat.

| Ayskle explică (pentru Ballet):

Multumes pentru amabilitate!(ce formal a sunat xD)

| TyoღMarilynManson a răspuns:

Ce sa zic ele folosesc la puncte in TPU si de decor presupunlaughing, dar ele demonstreaza cat de multe rasp bune ai dat big grin

| Ayskle explică (pentru TyoღMarilynManson):

Cum am zis decor sa mai umple si ei pagina sa nu fie prea goala! xD