| PapushaCuSciplici a întrebat:

Hello!

Cum ati descrie voi baiatul/fata perfect/a? thinking

Pentru mine baiatul perfect thinking ar semana cu Justin Bieber laughing

8 răspunsuri:
| popescu400 a răspuns:

Hm. Fata perfecta... 1) sa fie fata 2) sa fie desteapta 3) sa fie sociabila 4) sa fie frumoasa 5) sa aiba bani laughing 4 si 5 nu-s prea importante.

| besleaganicolaecosmin a răspuns (pentru popescu400):

Sunt cele mai importante

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Un narcoman?

| Laviniargint96 a răspuns:

Hei pentru mine baiatul perfect...sa fie frumos in primul rand, o fire sociabila, destept cat de cat :-)). Hm dar baiatul asta nu prea exista care sa mai aiba si calitatile sa nu bea sa nu fumeze :-)) mai avem de asteptat :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu exista ''baiat perfect'' sau ''fata perfecta''. Toti avem defecte. Important este sa-i accepti defectele persoanei pe care o iubesti.

| Mangustă a răspuns:

Nu am o schema a baiatului perfect doar cateva aspecte (fizice) care mi-ar placea sau le apreciez. Ador parul cret sau ondulat (dar nu tuns scurt ca-si pierde din farmec); sa nu aiba fata de prepubertar care mai are de asteptat 10 ani pana sa inceapa sa foloseasca lama de ras; chiar mi se par interesanti baietii cu mustata/cioc (barba in totalitate nu chiar); in cele din urma nu suport persoanele grase, nici femei nici barbati. Nu am nimic daca bea/fumeaza ca nu-s straina de chestii de genu, dar daca devine alcoolic in adevaratul sens al cuvantului e deja alta poveste.
La partea morala nu ai ce sa-ti doresti, in general iti dai seama daca agreezi sau nu o persoana doar din primele minute.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Păi, privindu-ți avatarul, nici nu mă îndoiesc de alegerea ta, mai ales că tu esti o "Selena Gomez" ...autohtonă.

| hajimemashta a răspuns:

Baiatul perfect hm mai intai trebuie sa fie frumos cand te uiti prima data la o persoana te uiti la infatisare pe parcurs ii descoperi si caracterul as vrea sa fie inalt sau cel putin de aceeasi inaltime cu mine blond sau brunet nu conteaza prea mult ochii i-as vrea albastrii sau caprui baiatul ideal mie nu trebuie sa bea sa fumrze sa nu vorbeasca urat si sa nu arate semne obscene sa fie destept sau cat de cat sa fie mediu la invatatura si nu as mai vrea ca el sa fie mai mare decat mine cu multi ani