| Codename a întrebat:

Hello! E cineva care a terminat sau e student la jurnalism?batting eyelashes

5 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Da.

| Codename explică (pentru neutrino):

Siiiiiiii, cum stai cu timpul liber? Iti permite timpul sa te angajezi cu jum de norma?

| neutrino a răspuns (pentru Codename):

Nu. Mersi.

| Codename explică (pentru neutrino):

laughing) Nuu, cred ca nu ne intelegem. Sa explic: eu sunt clasa a 12a si veau sa dau la jurnalism, numai ca din diferite motive va trebui sa si muncesc. un student la jurnalism la zi, se impaca cu timpul ca sa si munceasca? thinking

| neutrino a răspuns (pentru Codename):

Daca esti la particulara ai timp si de norma intreaga. Bani sa ai!