| MichaelParker03 a întrebat:

Hello!
Pe 1 iulie este ziua unei prietene bune de ale mele si voiam să vă întreb dacă o pereche de ochelari VR este potrivită.
Ei îi place mult tot ce ține de Harry Potter si dacă aveți si voi idei, vi le aștept cu drag!

C.

6 răspunsuri:
| Alessandra1 a răspuns:

Mai bine îi iei un tricou cu Harry Potter sau ceva mai frumos

| ZappyTv69 a răspuns:

Poți să ii cumperi ceva semnificativ, un tricou sau o cana cu Harry Potter. Despre ochelari, daca sunt in stare buna, de ce nu! La mulți ani prietenei tale! big grin

| MichaelParker03 explică (pentru ZappyTv69):

O să-i transmit?
Aceeași ochelari mi am cumpărat si eu si merg excelent.

| Andra444444444 a răspuns:

Eu zic să îi iei un tricou cu Harry Potter, un Dvd cu unul dintre filmele Harry Potter sau o carte cu Harry Potter. Depinde acum ce îi place ei?

| Andra444444444 a răspuns:

Eu zic să îi iei un tricou cu Harry Potter, un Dvd cu unul dintre filmele Harry Potter sau o carte cu Harry Potter. Detpinde acum ce îi place ei

| ZappyTv69 a răspuns (pentru MichaelParker03):

Atunci sunt minunati