| foxiandra a întrebat:

HELLO TPU! OK am si eu o intrebare, pai la scoala acu o saptamana am avut pregatire la mate, si cand a venit pauza baiatul pe care il plac pai, si-a dat camasa jos in fata integii clase si apoi a incercat sa ma ia in brate la bustu gol si nu stiu ce inseamna mai mult de cate ori ma vede ini zambeste, ajutati-ma va rog mult

Răspuns Câştigător
| EllaKissYou09 a răspuns:

E logic ca te place... cel putin asa cred happy

2 răspunsuri:
| foxiandra explică (pentru EllaKissYou09):

Mersii mult

| EllaKissYou09 a răspuns (pentru foxiandra):

Nu ai pentru ce happy. By the way, s-a intamplat ceva intre voi doi? smug happy