| Aly1864 a întrebat:

Hello TPU! Vreau niste prescurtari de la niste cuvinte, de orice fel. Adica nu stiu ce nume sa imi pun la Facebook. Aly si nu mai stiu laughing. O prietena de-a mea a avut MTFK, iar mie imi place foarte mult, dar nu vreau sa copiez pe nimeni. Vreau ceva de genul acela. Nu ma deranjeaza daca e pe romana, dar as vrea pe Engleza. Dupa ce ati scris prescurtarea, sa scrieti si care e cuvantul. Cele mai bune primesc funda!

Răspuns Câştigător
| annabountii99 a răspuns:

Iti place muzica? daca da, ar merge NMNL-no music no life happy sau...nu mai imi vine in minte thinking nimic. funda?

5 răspunsuri:
| Aly1864 explică (pentru annabountii99):

Mersi. Chiar imi place, nu m-am gandit la asa ceva. O sa il pun pe asta happy. E super :X:X:X:X

| annabountii99 a răspuns:

Serios?

| Aly1864 explică (pentru annabountii99):

Da. Ai niste idei foarte bune. Chiar imi place muzica, o ador. :X

| annabountii99 a răspuns (pentru Aly1864):

Thx happy. cum sa nu-ti placa muzica? de ce sa nu-ti placa?

| Aly1864 explică (pentru annabountii99):

Pai imi place. :X