| NoNameJunior a întrebat:

Hello! voua cum vi se pare Justin bieber? mie mi se pare un baiat cu voce de fetita.mai si arata ca una.ma enerveaza si fanele care sunt foarte disperate dupa el! isi pun numele lui, isi pun avatare cu el etc. daca asta s-ar sinucide, ele ar face la fel ca vai, el este idolul lor! de acord cu mine? daca da, de ce? daca nu, de ce?
fanelor, nu sariti pe mine cu:,, esti o proasta" ca nu ma afecteaza cu nimic plus ca mi-am spus doar parerea!

Răspuns Câştigător
| TeManancCuNutella a răspuns:

Hello!
Chiar nu-mi place, zici tu ca are voce d fetita, pentru ca isi injecteaza hormoni d femeie in el. Arata chiar ca pixu, si cum zici tu, am un pr care are o verisoara care este nebuna dup gay.ul ala. Sunt d acord cu tine pentru ca este un gay!
Bye kiss

14 răspunsuri:
| lolgirldanielle a răspuns:

Justin bieber nu are nici o treaba cu muzica. acum i s-a maturizat vocea. treci peste. fundita :*

| Yosii a răspuns:

.Nici mie nu imi place de el. poate ca am unele melodii preferate da nu sunt obsedata de justin laughing)

| Lovelykat a răspuns:

Ai 100% dreptate.Ala ii un papa-lapte, are voce de 20 de bani, pana si basescu canta mai bine.Alea is disperate dupa el ca vor sa o faca cu el ca vor sa-l aiba ca partaner dar nici macar nu are voce a-l dracu de retardat.(sariti cu stupizi fanelorwinking.dar ce sa le faci, is copchii de 5 anisorihee hee

| Dina a răspuns:

Bieber nu mai e la moda, ajunge atitea comentarii despre el!

| Fartie a răspuns:

Sunt de acord cuu tine funda?

| NoNameJunior explică:

Yeaccc! mie nu imi place de el.la faza cu sinucisul, ma refeream la fane.am zis:,, daca ala s-ar sinucide, ele ar face la fel".

| NoNameJunior explică (pentru Lovelykat):

De ce nu iti pot da funda?crying
te-au blestemat oare fanele?rolling on the floor

| Kathqn a răspuns (pentru NoNameJunior):

Nu am zis in generall!

| Lovelykat a răspuns:

Vb ta m-au blestemat handicapatele alea, dar nu ma spar ca nu-mi dai funda.Important e sa invatsam ca Justin ii un papa-late

| Sabyynna a răspuns:

Nu prea stiu ce sa zic. Mi se pare super aiurea si jenant cum unele sunt obsedate de Justin Biber si isi fac id-uri cu numele lui, pun pe facebook mii de poze cu el si alte lucruri ca astea. Dar pana la urma gusturile nu se discuta. Nici mie nu mi se pare ca ar fi ceva de capul lui, dar asta e doar parerea mea. Acum a inceput sa-si schimbe look-ul si i sa maturizat si vocea si e mai ok. Cel putin cand a aparut mi s-a parut un om de 2 bani. Nici acum nu mi se pare ca melodiile lui sunt interesante sau ca el e dragut, dar e totusi un om si nu trebuie judecat de noi. Plus ca nu suntem specialisti in muzica ca sa ne dam cu parerea.

| NoNameJunior explică (pentru Kathqn):

A,ok.
majusculee!

| ImLost a răspuns:

Eu sunt baiat sincer la inceput nu mi au placut melodiile lui si nici felul cum arata. dar odata cu trecerea timpului ajungand la melodia Mistletoe 2011-2012 mi se pare ca baiatul cand destul de bine si nu arata rau delochappy multi dintre voi sunteti invidiosi pentru unul din urmatoarele motive:-Are bani
-fata de altii e destul de dragut
-o are pe selena gomez
-uitati va cate albume si premii castigate are + noua lui masina din 2012 asa zisa batmobil
si ultimu motiv din care as vrea sa fiu in locul lui Bieber este tara. imi pare rau ca m am nascut in tara asta de ****... cu posibilitati 0
Acum ramane la parerea voastra. unii spun ca el e gay un gay nu poate avea prietena si atatea fanehappy

| DolceKiss a răspuns:

Sincera sa fiu mie nu mi se pare JustinBieber așa cum l-ai descris tu.Nu trebuie sa il judecam pe el după fanele lui.

| summergirl25 a răspuns:

Daca ti-ai dat doar cu parerea, atunci nu trebuie sa jignesti fanii!