| Cosma16 a întrebat:

Hey.Am 14 ani, 1.74 si 59 kg. Burta nu am dar nu am asa zisele,, patratele". Ce exercitii pot face sa fac,, patratele" si la ce alimente ar trebui sa renuntbig grin? Daca se poate si cateva exercitii pentru piept, brate si spatehappy. Nu vreau sa ma duc la sala pentru ca inca sunt prea mic si nu vreau sa am probleme cu coloana sau mai rau sa raman doar la 1.74 tinand cont ca fac basketbig grin

1 răspuns:
| mariusdj21 a răspuns:

Pai ai putea sa incepi prin a face 5 flotari la 1 ora sau la 3 maxim
dupa ai putea face niste tractiuni sau ridicari de haltere tinand cont de alimentatie ar trebui sa ai grija cu dulciurile si cu mancarea fastfood! mult noroc si nu uita un om musculos e un om sanatos! sau invers