| anonim_4396 a întrebat:

Hey, am avut si eu o prietena buna. Care am aflat ca m-a mintit, privindu-mă in ochi. Ea sta la matusa ei ( femeia este mai mult o " matusa closca daca pot spune ). Eram prietene bune de aproximativ 3 ani. De curând am aflat ca matusa si varul ei nu ma " înghit " si i-au interzist sa mai umble cu mine. Înainte din grupul nostru mai eram apropiate si cu o colega, care dupa ce s-a băgat in patul verișorului, brusc a devenit o prietena buna. Tipa are 17 iar verisorul are 30. nu judec pe nimeni, însă dupa încheierea relației, tipa s-a gândit ca ar f frumos sa ii de-a raportu:unde mergem, ce vorbim, Cat stăm, In fine ideea este ca ma simt tradata. Adica i-a interzis sa umble cu mine, care am încercat sa o ajut si sa ii spun ca nu este ok sa faca si sa zică. Anumite lucruri si tipa aceea care a invatat- o sa fumeze si altele nu! Doare. Rau si nu pot sa mai am încredere in ea! Cand i-am cer o explicatie...a ridicat din umeri.ce sa fac?! Nu am invatat nimic de la ea! Mereu o trăgeam in sus, ii explicam anunmite lucruri.

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

E grav daca s-a culcat cu varusu, si la cate fac tiganii astia cu incestul romancele le copiaza stilul laughing le cam dau dreptate la straini cand zic ca romanii sant tigani, dao in masa de proasta las-o

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru mgtow):

laughing) aia era o prieteanaaaa"cică. C-am asa reieșea din postarea mea, însă nu ea s-a culcat cu verișorul.