| RoseOfTheFire a întrebat:

Hey am cunoscut un baiat acum 4 zile pe net si el mi-a zis ca e de treaba nu e ca toti baietii el stie sa iubeasca cu adevarat dar nu prea a avut noroc in dragoste cele cu care a fost l-au parasit ca nu le placea ca e prea iubitor uite ce mi-a zis untr-un mesaj

" eu sunt un baiat din punct de vedere sexual ca restul baiaetilor singura difernta e ca eu pot iubi cu adevarat atata tot in rest nu am nimic deosebit sunt un ciudat care iubeste cu adevarat si are nevoie de sex si cel mai bine isi exprima iubirea prin sex si alintari. asta sunt eu" voi ce credeti merita sa mai tin legatura cu el credeti ca are o problema?

6 răspunsuri:
| skirlex a răspuns:

Da da sa nu te violeze laughing ai grijalaughing

| RoseOfTheFire explică (pentru skirlex):

Ei nah laughing stai tu chill am facut arte martiale din doua il pun pe... laughing

| skirlex a răspuns (pentru RoseOfTheFire):

Atunci zic ca e bine... whew!

| wforweirdo a răspuns:

Adică îți spune d-astea deja după 4 zile? Păi în 4 zile nici măcar nu ai apucat să îl cunoști. Nu-l lua în serios, e cam dus, sau disperat.

| RoseOfTheFire explică (pentru wforweirdo):

Este i-am dat deja papucii laughing

| Popa_Cosmina_1992 a răspuns:

Nu stiu ce sa zic... adica nu stiu daca ar trebui sa ti legatura, fiindca cine stii ce fel de om este. Poate intr-o zi va dati o intalnire iar cine stii ca poate sa faca. Din parerea mea daca il cunosti de mic, intalneste-te cu el daca nu... E viata ta personala tu decizi! Asta e parerea mea! tu decizi. Daca crezi ca nu spun bine nu ma lua in seama!