| HubbaBubBa_1414 a întrebat:

Hey...am nevoie de ajutorul vostruhee hee am 1.60 si 50 de kg as vrea sa mai slabesk vreo 5 aveti vreo idee km as putea slabi? da nu din alea de genu nu mai manca 3 zileoh go on sau bea numa apa ca nu rezistlaughingsi nu vreau sa iau pastilestraight facebig grin

Răspuns Câştigător
| Raul_6835 a răspuns:

Fosrte de folos itit spus eu este acest videoclip:sora mea a sabit(adica si-a dat jos burtika)desigur ca cred ca si sa reduci doar putin mancarica doar putin:-jsi intr-o luna esti superbaaa:*te pup! Bafta! Sper ca ti-am fost de folos!
http://www.youtube.com/watch?v=kHSCmwHaGJs

3 răspunsuri:
| Yoanna_4969 a răspuns:

Pai fa multa miscare [abdomene, jogging, poate ai o bicicleta...etc] Ai grija cu alimentatia: nu manca mai mult de 2 felii de paine pe zi, renunta la dulciuri sau macar rareste'le, bea 2 l de apa plata pe zi [incearca sa bei cate un pahar inainte de fiecare masa] Multe fructe si legume. Carne doar de pui [preferabil piept] Nu manca dupa ora 6. Obligatoriu 3 mese pe zi. Incearca sa le iei la ore exacte [Micul dejun la 8-9, pranz la 12-14 si cina-5-5jum] 3 gustari intre mese [Adica fructe], fara fast-food sau sucuri. Succes!

| Sua a răspuns:

Sport la greu

| Miha.Ella. a răspuns:

Pai renuntza la dulciuri, cate 2 feli paine neagra, nu manca dupa ora 6 chiar si 5 daca rezisti, abdomene, dimineata sau seara du-te si alearga cu prietenele, consuma multe fructe si legume, si bea minim 2 litri de apa [pe care le vei elimina prin miscare] 2 mese pe zi si 3-4 gustari dar sa fie in special fructe sau legume. big grin Nu consuma mancare de tip fast food renuntza la sucurile carbogazoane:d.Bafta.big grin:*