| Copildeciocolata a întrebat:

Hey am o problema! Eu sunt foarte prietenoasa si ma inteleg cu colegi mei foarte bine baieti cat si fete, dar exista un specime ( altfel nu-i pot spune ) care imi face viata un calvar. De exemplu daca ii spun sa se dea mai incolo ma loveste -_-. Vreau sa spun ca azi mi-a umblat in dulapul meu ca sa vada ce ora avem ( pentru ca am orarul lipit de usa pe interior ) si i-am facut observatie si el a inceput sa ma loveasca. Eu i-am spus ce naiba are cu mine si toate cele si am vb un pic mai urat. A venit la mine si m-a luat de par si ma trantit de pamant si nu-mi dadea drumul ( noroc cu niste colegi care erau prin zona si m-au ajutat ). El nu-si da seama ca sunt fata si nu am cum sa ma apar, dar el este un elev de la coada clasei. MEREU are ceva numai cu mine si nu stiu ce sa ma fac. Cum pot sa scap de el?! ( nu merge cu prfi pentru ca v-am spus ca lui nu-i pasa de note )

6 răspunsuri:
| zurick a răspuns:

Ii clar ca are probleme mintale serioase.I-as recomanda un pshicolog, iar tie ti-as recomanda sa fii mereu inconjurata de un grup de colegi(de preferabil baieti), poti incerca sa mergi la director poate-l exmatriculeaza sau poti sa te muti din clasa sau scoala(stiu ca suna a lasitate, da na)Apropo ti-ai pus vreodata intrebarea de ce are ceva nu mai cu tine? Decand il stii asa?

| Copildeciocolata explică (pentru zurick):

De anul trecut :s

| zurick a răspuns (pentru Copildeciocolata):

Trebuie sa aiba un motiv clar in mintea sa, deci dupa ce asa-zis eveniment s-a intamplat asta? Gandeste-te bine

| Copildeciocolata explică (pentru zurick):

Nu am avut nicio tangenta cu el in trecut... nici macar buna nu-i dadeam :s

| MadRaven a răspuns:

Bună,
Apucă-te şi tu de karate ceva şi dă-i una de-i sare apa laughing
Revenind, de ce nu vii cu părinţii la şcoală? Sau roagă un prieten mai mare şi mai puternic să îl liniştească.
Numai bine!

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Dati-i toti ignor total