| just|breathe a întrebat:

Hey! Am si eu o intrebare pentru cei care nu au somn(asa ca minehee hee)... dar si pentru cei care vor intra maine... ce solutii imi recomandati pentru pete vechi, ramase de la cosuri, pe fata dar si pentru cosuri si puncte negre? Sa fie ceva bun, care a fost folosit de mai multe persoane, si a avut efecte.Nu vreau sa dau banii degeaba.Va multumesc pentru ajutor!happy

4 răspunsuri:
| Vizitiul a răspuns:

Incearca sa faci dragoste mai des...lasa cremele ca mai tarziu o sa arati rau, ti imbatranesti tenul... spala mainile si fata cu apa si nimic mai multwinking...grija mare la alimentatiewinking.mult succeswinking

| nutzu' a răspuns:

Ia sebium si foloseste eritroacnol si iti vor trec toate cosurile si petele vexhi.mod de administrare:
Te cureti cu sebium de la bioderma si te dai peste 20 min cu eritroacnol si intr-o saptamana scapi de tot(de 3 ori pe zi)...

| anna_7069 a răspuns:

Heybatting eyelashes. eu folosesc clean&clear... de la johnson. [ blackhead clearing cleanser]... e o sticluta albastruie transparenta de 200 ml. nu e fte scumpa e in jur de 20 lei, o poti cumpara din carrefour sau de la farmacii, supermarketuri mai mari... thinking e fte buna...si mie mi-a recomandat`o cineva acum 3-4 luni. de atunci o folosesc si sunt fte multumita de ea. curata tenul` perfect. daca te speli pe fata q un sapun normal, si dupa te demakiezi q aceasta solutie, vei observa k sapunul folosit, nu curata destul de bine tenul... este foarte foarte buna aceasta solutie... si am fost la cosmetica si mi-au mai recomandat crema de zi si de noapte pentru ten gras/uscat. depinde ce tip de ten ai... sper ca ti-am fost de folos...

| adika a răspuns:

Gasesti o lotiune la favisan.ro sau in Plafar si ceri de la Favisan sau:
http://www.exposhop.ro/....../index.cgi