| Elenamiki a întrebat:

Hey happy am un prieten mai slabut si inalt puppy dog eyes si... nah are picioarele mai lungi decat corpul nu stiu cum sa spun puppy dog eyes si e mai cracanat laughing vreau si eu pareri de haine cu ce ar trebui sa se imbrace puppy dog eyes plzzzz puppy dog eyes fundita cel mai bun stil posibil :d :*

12 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ar trebui să te faci scriitoare. laughing Ai un stil comic. big grin

Sincer, nu cred că are nevoie de haine speciale, deși după descrierea ta ar fi musai ceva făcut la comandă. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate purta orice, dar pantalonii cu tur lăsat îl vor face să pară mai scund.

http://images.asos.com/inv/media/8/9/6/7/2087698/blue/image1xl.jpg

| AndFoc a răspuns:

Parerea mea:

1. Casual
"Casual este un stil cat mai practic, in care se regaseste confortul, dar si eleganla. De altfel este cel mai popular stil, dar chiar si adoptarea acestuia trebuie sa se potriveasca perfect cu silueta, dar si cu personalitatea individului respectiv, si astfel se poate realiza un look de invidiat pornind chiar si de la cele mai comode tinute."

2. Cel mai bine ar fi sa isi creeze propriul stil vestimentar.

"Patru reguli de baza pentru a-ti pastra stilul vestimentar intact:

1. Cumpara numai hainele care iti plac foarte, foarte mult. Daca ai si cea mai mica indoiala, pune-le la loc. Vei uita de ele imediat.

2. Alege trei cuvinte care iti descriu stilul vestimentar si, de fiecare data cand cumperi o piesa vestimentara, repeta-le. Daca aceasta se incadreaza in cele trei atribute, atunci o poti cumpara fara teama.

3. Nu te lasa prada noilor tendinte. Daca nu iti plac, nu te obliga nimeni sa-ti cumperi. Alege numai tendintele care se potrivesc personalitatii tale.

4. Moda este o joaca, nu un concurs. Nu are raspunsuri corecte sau gresite.

| Elenamiki explică (pentru anonim_4396):

:d sincer chiar ma gandeam dar nu cred ca miar citi nimeni cartile :d :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Elenamiki):

Poți începe cu un blog. E gratis și poți simți feedback în timp real. :) Nu e complicat deloc: www.blogger.com sau www.wordpress.com :: Numai să-mi zici și mie link-ul. :D

| Elenamiki explică (pentru anonim_4396):

Mdeah nu ma prea pricep sa fac laughing) ma ajuti puppy dog eyespuppy dog eyes daca e iti dau un mesaj cu idd meu si vorbm acolo big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Elenamiki):

Off-topic: Nu pot răspunde la mesajul privat că sunt prea nou pe-aici. Încearcă pe www.blogger.com :: Sau eventual deschide o întrebare despre cum poți să faci blog. Nu e prea complicat. Dacă te descurci cu TPU o să poți liniștită și acolo.

| Elenamiki explică (pentru anonim_4396):

A da... nu m-am gandit la asta XD laughing) am innebunit I don't want to see

| st3fDub a răspuns:

Pentru astia ca el, pantaloni, blugi slim fit sau straight fiT.Se potriveste mai bine a 2-a varianta.Camasi slim, in niciun caz camasi sau tricouri prea stramte sau prea largi. Fara dungi verticale, ca asta accentueaza inaltimea si sa evite neaparat sa se imrace din cap pana in picioare in aceeasi nuanta.Cam asta e...

| Elenamiki explică (pentru anonim_4396):

Uite cica blogul :))))) am Reusittt xD http://nebuniecumine.blogspot.ro/ sper sa-ti placa :">

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Elenamiki):

N-a fost prea greu. big grin De acum poți să lucrezi pentru tine, nu pentru TPU. big grin Ce scrii pe blog aduce vizitatori. La un moment dat pui reclame și scoți bani. tongue

| Elenamiki explică (pentru anonim_4396):

XD dwa? laughing)) yoy e grav nu stiu nimic laughing) in orice caz sper sa ma viziteze cineva puppy dog eyespuppy dog eyes