| Monique27 a întrebat:

Hey! As dori si eu niste idei pentru vara,ce sa fac,pe unde sa ma plimb,adica prietenle mele(bff)trec anul asta la liceu si pana trece perioda examenelor nuprea am ce face, deci aveti ceva idei?happy...dau fundawinking

Răspuns Câştigător
| daniela50 a răspuns:

Eu te sfatuiesc k atunci cand nu ai ce face sa le tii pumnii pentru examenelaughinguna din ele poate ia nota mai mare la matelaughing:*

7 răspunsuri:
| Goomi a răspuns:

Pai o sa ti se para ciudat dar incearca niste animeuri...

| Goomi a răspuns:

Incearca niste animeuri. Adica ti se va parea ciudat dar sunt interesante. Si depinde si de ce esti pasionata ex:daca esti pasionata de muzica incearca K-ON

| Monique27 explică (pentru daniela50):

laughinglaughing.ce glumeata esti tu.laughinglaughing

| daniela50 a răspuns:

Glumeata glumeata...da' da si tu o fundalaughingte-am ajutat enoooooorm cu raspunsullaughinglaughinglaughing
:*

| Monique27 explică (pentru daniela50):

Nu cred,laughinglaughing

| daniela50 a răspuns:

Ce te costa?!:Olaughing vrei sa iti "cer cu forta"laughing?

| Monique27 explică (pentru daniela50):

Multumita?sad