| ஐஐ a întrebat:

Hey, aveti idee de niste statusuri de indiferenta sau amagire din parte unei prietene bune? Thanks

Răspuns Câştigător
| melennati12 a răspuns:

Dai fundoi nu fundita huh?:)) incearca asta :P http://www.chetuieste.ro/statusuri-indiferenta.html

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| melennati12 a răspuns (pentru ஐஐ):

Cu placere. Oricandbig grin

| pisicutzamik a răspuns:

Buna
eu te-am crezut o sora,iar tu mai dezamagit,Un prieten adevarat nu te vinde pentru nimic in lume! Am crezut ca am prieteni buni,dar ei sunt adevarati dusmani! stai calma nu te consider vreo rivala, pentru mine eti ca o tigare! Un prieten adevarat te respecta nu te amageste, cu ai facut-o tu! Daca crezi ca asa a fost bine, sa ma tradezi si sa ma amagesti este problema ta! Dragostea unui prieten e ca dragostea de mama, ocrotitoare! sper ca te-am ajutat un pic big grin

| elenamaria97 a răspuns:

Nu m-ai lupta pentru cineva, care nu iti da motive sa o faci!