| Lora1 a întrebat:

Hey buna! happy Am o mare problema...am vazut un prieten care mi-a dat papucii pentru ca nu voiam sa il sarut doar pupicuri asa tot imi spune sa il sarut dar nimic ma apropiam de el si dupa introceam capu dupa el am mai avut un prieten si nah am stat putin si tot asa doar ne pupa nici un sarut adevarul e ca as vrea sa sarut dar mi-e frica si pe loc ma razgandesc nu stiu ce sa fac sunt fooarte timida si imi este frica sa sarut sa nu mai vorbim despre unul frantuzesc care mi se pare scarbos Imi este frica nu stiu de ce... am citit pe net cum sa sarut dar nimic Ce sa ma fac? Voi ati avut vrodata problema asta? Heeelp me! crying

4 răspunsuri:
| vali4789 a răspuns:

Ti-a dat papucii a? laughing

| Lora1 explică (pentru vali4789):

Da... e asa de amuzant? thinking

| vali4789 a răspuns (pentru Lora1):

Felul cum povestesti u da.e un pic amuzant

| XxBlueRosexX a răspuns:

Honey pupicurile sunt pentru unii mai mici, nu stiu varsta ta dar nici nu poti traii toata viata fara sa saruti, deci cand esti cu el in parc sau intr-un loc mai intunecos lasa-l sa se apropie de tine si tine gura intre dechisa si lasa-l sa te sarute fara nici o frica, nu iti mai intoarce capul la fiecare baiat care vrea sa te sarute altfel ii vei pierde pe toti. Bafta la kisswinking