| jojolik15 a întrebat:

Hey! buna! maine e ziua mea.mi-am invitat cativa prieteni acasa..recomandati-mi niste jocuri pe care le-as putea juca cu ei.

Răspuns Câştigător
| MarYan00 a răspuns:

Hey!

-carti
-TOMAPAN
-painicile
-celebru` X&0 laughing
-sticluta
-mai vorbiti
-mai ziceti o gluma smug
-pauza...
-muzica
-poate un film
-mai mancati ceva
-apa, suc, bere laughing

*totul*e*sa*ai*imaginatie* :p

ceau

8 răspunsuri:
| oOMasTerOo a răspuns:

In primul rand La multi ani! Puteti sa jucati monopoli, nu te supara frate sau carti. Distrativa! FUNDA PLZ

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca ceva cu pedepse. De obicei e amuzant. Si... La Multi Ani!

| MarYan00 a răspuns:

Si: *La MuLTzi AnY~!* :p

| jojolik15 explică:

MarYan00 fii sigur ca berea e deja la congelatorlaughing

| jojolik15 explică:

Scary cum?laughing)

| MarYan00 a răspuns (pentru jojolik15):

Ok3...atunci: tuica, wiski, vin, sampanie, JB, redbull, laughinglaughing

| IonutzuA99 a răspuns:

La multi ani! Va puteti juca Monopoli nu te supara frate, fa trucuri cu cartzile ca sa ii impresionezi, Sticlutzacu otrava,