| CatMeadow a întrebat:

HEY buna TPU si la multi anihappy bun intrebarea mea este: E adevarat ca asiaticii ( barbatii) nu suporta femeile albe? am citit undeva ca le urasc si ca nu le considera bune de nimic si numai rasa lor e cea mai cealaughing si ca ei sunt nu stiu cum. in fine eu iubesc asia. dar sincer cateodata am impresia ca sunt mai rasisti ca noilaughing

3 răspunsuri:
| Alexy271 a răspuns:

Nu, nu cred! Cunosc anumiti barbati asiatici si nu ne considera asa. Cel putin mie asa mi se pare. happy

| AlexiaD a răspuns:

Sincer,nu stiu ce sa zic, dar din cate am vazut intr-un documentar, asiaticii sunt rautaciosi si cu cei din rasa lor, dar de straini ce sa mai zicem...
Apropo, imi place poza de la avatar.E cumva cu G-dragon?

| CatMeadow explică (pentru AlexiaD):

Da, estehappy