| Miяu a întrebat:

Hey!

Cand apare revista: - Cool girl? Cat costa?
-Cool poster? cat costa?
-Popcorn? Cat costa?
reviste special pentru The vampire diaries sau Supernatural? Sau macar reviste care au poster cu Ian Somerhalder, Paul Wesley, Jensen Ackles, Jared Padalecki...

Macar raspuns la o singura intrebare... M-ati ajuta mult big grin

Multumesc! Funda big grin

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
| Ađııa a răspuns:

Hei. happy Am eu postere cu Paul Weasley, Jared si Ian happy
Daca vrei, da`mi un mesaj pe privat. :*

| Dydutssu a răspuns:

Hey daca esti interesata de niste postere cu : The vampire diaries, Ian Somerhalder, Paul Wesley da add:ilovetomkaulitzever kiss

| Brendix a răspuns (pentru Ađııa):

Buna si eu sunt interesata pentru posterele cu Paul Weasley si Ian. daca le mai ai si daca vrei da-mi va rog add: toth_brigitta_97

| Bya7 a răspuns (pentru Ađııa):

Buna,mai ai posterele cu ian si paul?