| GumitzaDePepene a întrebat:

Hey! Care e cea mai noua melodie a lui Marilyn manson? Am inteles ca tot asa mai era un videoclip in care marilyn se juca cu niste ace...Care e ala?

Răspuns Câştigător
| Ayskle a răspuns:

Ala cu acele e Born Villian-No reason. Dah vezi ca e oarecum gretos cei de la youtube i-au pus restrictie, trebuie doar sa dai accept. Faza cu acele e pe la 4:15.

7 răspunsuri:
| oanyoana a răspuns:

Marilyn Manson-no reason
funda?

| Ayskle a răspuns (pentru Ayskle):

Dar daca n-ai un stomac si-o inima puternica iti recomand sa nu te uiti chiar la tot! Faci cum vrei!

| GumitzaDePepene explică (pentru Ayskle):

Ma uit la filme horor din pruncie, chiar crezi ca ma va speria?

| Ayskle a răspuns (pentru GumitzaDePepene):

Mnah nu stiu cum esti! Xd Eu doar ti-am zis!

| GumitzaDePepene explică (pentru Ayskle):

M-am uitat si m-a cam dezamagit...ma asteptam la mai mult din partea lui...sunt fan al luiMM si pot spune ca nu a fost printre cele mai bune

| Ayskle a răspuns (pentru GumitzaDePepene):

Stiu! asta parea ca nonMarilyn Mason

| GumitzaDePepene explică (pentru Ayskle):

3 de da din partea mea!