| anonim_4396 a întrebat:

Hey ce parere aveti despre lectile de la biologe in clasa 7(precizez ca fac anatomie)?

Răspuns Câştigător
| MacMac3 a răspuns:

Sunt ok,cu toate ca unii se "rusineaza" la anumite subiecte laughing. Nu are de ce sa ti fie rusine,asta-i realitatea pana la urma. Te cunosti mai bine pe tine, si partenerii tai, ma refer la sexul opus. Bafta. Ceau :]

5 răspunsuri:
| Mik3 a răspuns:

Invata la inceput ca sa iti fie mai usor pe viitor

| DonAnonymius a răspuns:

Destul de interesante dar ca să îmi placă trebuie să fi avut şi un profesor OK.

| d33utza003 a răspuns:

Niste aiureli mai bine te-ai uita pe discovery channel sau posturi care iti arata cu adevarat ceva ce trebuie sa stii despre corpul umanhappy

| CryssCrySta a răspuns (pentru MacMac3):

Nu ma rusinez doar ca am intrebat sa vad ce pareri au si alti

| CryssCrySta a răspuns (pentru DonAnonymius):

Si sti tu un profesor bine