| lola08 a întrebat:

Hey! Ce varsta trebuie sa ai ca sa fii reprezentant oriflame? Este un "job" avantajos?
Misii :XFundita

5 răspunsuri:
| alexax a răspuns:

Trebuie sa ai minim 18ani.E profitabil daca ai multi prieteni care vor sa comande daca nu nu se merita. itdinamic.yolasite.com/

| BitKode a răspuns:

La oriflame trebuie sa ai minimum 16 ani ca sa fi reprezentant sau sa fii sustinuta de un adult.jobul nu e prea avantajos decat daca ai comanda foarte maretongue.....eu stiu de la sora mea care e reprezentata de 2 ani. Fundita

| lola08 explică (pentru BitKode):

Mai astept raspunsuri.Dar poti sa ai de exemplu 11, 12, 13, 14...etc an ca sate inscrii? La avon stii cum este?

| BitKode a răspuns (pentru lola08):

La ani dap daca e de acord o persoana majora sa se inscrie cu tine! La avon e la fel k la oriflamebig grin

| lola08 explică (pentru BitKode):

Misii