| Alexutza1D a întrebat:

Hey! Cine imi poate compune si mie o melodie cu titlul "Sperante " sau "Visuri marete " in romana si nu as vrea sa fie hip hop >
Multumesc anticipat!

6 răspunsuri:
| betty678 a răspuns:

As incerca.

| Aeri a răspuns:

De ce nu îți compui tu?

| Alexutza1D explică (pentru Aeri):

Offf crezi ca as mai pune intrebarea daca as avea vreun pic de inspiratie scuze dar in momentul asta sunt in pana de inspiratie

| Alexutza1D explică (pentru betty678):

Ok daca poti sa imi trimiti adresa ta de fb prin mesaj privat ca sa putem tine legatura caci sunt chiar in pana de idei

| Alexutza1D explică (pentru betty678):

Apropo cantecul este pentru cartea pe care o scriu si daca ma ajuti promit ca nu voi fi nerecunoscatoare mai vb despre detalii