| anonim_4396 a întrebat:

Hey...
daca prin vreo minunelaughing 1D ar veni in Romania, cat credeti ca ar costa un bilet VIP?
curiozitatea asta...rolling on the floor

Răspuns Câştigător
| EuElyEla99 a răspuns:

1D, din cate am auzit, or sa vina in Bucuresti, in anul 2013:X...biletul VIP, probabil o sa fie pe in jur de 500-600 lei cred... oricum, daca chiar or sa vina in Romania, biletele or sa se vand foarte repedehee hee

10 răspunsuri:
| Cosmin1I a răspuns:

1D? ce mama naibii este aia?

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Cosmin1I):

O trupa one direction = 1D...

| KempesT a răspuns:

Deci daca ar veni One Derection ( 5 erections) in Romania as lua niste rosii, niste castraveti si o conopida, as pune-o la murat 2-3 zile, le-as scoate de acolo si le-as manca!

| Pustiok97BZKpub a răspuns:

10 ani cu suspendare pentru omor din culpa.
Poate merem impreuna, eu am o sabie, tu iti un cui

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

10 Videochaturi la Maui.

| kissyouharry a răspuns (pentru EuElyEla99):

Da? Cand?

| EuElyEla99 a răspuns (pentru kissyouharry):

Din pacate, anul trecut asa se zvonea...acum, se zice ca la anul'..sa vedem acum...si biletele vor fi 1200 lei cele VIP happy

| LariiLariisa a răspuns (pentru EuElyEla99):

Mda bine ar fi sa fie si tara noastra pe lista la Stadium Tour laughing

| kissyouharry a răspuns (pentru EuElyEla99):

Pacat daca nu vin sad. Oricum merci! happy