| SupradozaDeVise10 a întrebat:

Hey fete si baieti,azi baiatul de care imi place mi-a trimis mesaj cu,,te iubesc :* " dar nu stiu daca a zis-o serios, eu ce sa ii raspund? :$

Răspuns Câştigător
| TPUuser199 a răspuns:

Spune`i: "de la cine ai primit provocare?" Sa vezi ce iti spune.

7 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

Pai,daca vorbiti de mult timp si va intelegeti foarte bine, nu cred ca e gluma.

| SupradozaDeVise10 explică (pentru TPUuser199):

Doamne,deci mi-a zis,, de la un baiat'' deci multumesc mult pentru sfat ca daca nu imi ziceai ma mai faceam si de ras, inca o data multuuumeeesc :* :* : *

| BlaaBlaa a răspuns:

Daca '' te iubeste '' de ce nu ti-a spus-o in fata de ce printr-un mesaj?

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Dar spune-i ca si tie iti place de el.
Nu cred ca minte.

| TPUuser199 a răspuns (pentru SupradozaDeVise10):

Nu ai pentru ce. (Inainte de orice, verifica terenul) big grin :*

| kevincube a răspuns:

Gândeşte-te astfel: îi răspunzi ok, vă întâlniţi, vă sărutaţi, vă îndragostiţi, vă ţine maxim o lună, vă certaţi din cauza geloziei după care vei plânge şi vei blestema ziua de 14 februarie pentru tot restul perioadei de şcoală până când îţi dai seama cât de imatură ai fost la perioada respectivă. Asta dacă îţi vei da seama vreodată happy

| MarianWLF a răspuns:

Ii poti arunca intrebarea bomba, si anume "Demonstreaza-mi"winking