| JeffRider93 a întrebat:

Hey.Freza aceea cu parul ras intr-o parte (ca Skrillex) e punk? Si daca nu, in ce stil e? happy Vreau sa stiu.

4 răspunsuri:
| AfroBelgianu a răspuns:

Buna,

Reprezinta sti
lul Punk spre Gothic mai mult. Este la moda anul acesta.

| Furculingură a răspuns:

Da, e punk.

| Liviu a răspuns:

laughingSper ca nu iti fileaza vreo lampa sa te barbieresti pe o parte, nu stii la ce te expui. Crede-ma e mult mai complicat decat pare happy. Iritati si mult risc, daca nu esti atenta poti sa iti pui si copci la spitallaughing

| JeffRider93 explică (pentru Liviu):

laughing Sunt baiat si nu, nu sunt cu capul sa ma rad intr-o parte.Nu sunt gay laughing)