| afrancii a întrebat:

Hey, Fundaa! ma puteti ajuta, ma duc la un bal mascat si am nevoie sa-mi fac niste colti de vampir, si vreau sa para cat mai reali, ma puteti ajuta? FUNDAAAA! p.s. va dau catee funde vreti crying(((((((((((((((((( sad dar va rog ajutati-ma sad

Răspuns Câştigător
| Iasyxd a răspuns:

Depinde cat timp si la dispozitie poti comanda de pe internet http://www.shopmania.ro/q-dinti-vampir

6 răspunsuri:
| Latinmoon a răspuns:

Eu am colti de la niste bomboane =]]
Ti dau tie daca vrei? : o 3

| afrancii explică (pentru Latinmoon):

puppy dog eyes ce draguta estii. dar mersi frumos dar mie imi trebuie sa para cat mai adevarati

| afrancii explică (pentru Iasyxd):

Nu conteaza timpul, ai o idee mai buna decat linkul? pentru ca aia nu par asa ok

| Latinmoon a răspuns (pentru afrancii):

Vor parea cat mai adevarati cu siguranta big hug
Distractie placuta la Bal!puppy dog eyes

| afrancii explică (pentru Latinmoon):

Mss big hug :*

| Latinmoon a răspuns (pentru afrancii):

Cu placere >big grin