| sqrt a întrebat:

Hey guys, am lipsit la lectia de azi logaritm si habar n-am nici macar ce inseamna asta. Va rog sa ma ajutati sa invat si eu lectia asta, spuneti-mi daca exista vreun site in care pot gasi exemple si care ma poate ajuta sa invat si eu, mersi mult funda':X

4 răspunsuri:
| sqrt explică (pentru VladimirPutin):

Bine def am citit-o si eu dar as vrea un site sa inteleg lectia mai clar

| VladimirPutin a răspuns:

îți explic eu când reușesc să le dau de cap până atunci vezi aici dacă înțelegi http://math-pdr.com/lic_logaritm5/film.html