| AcatrineiLarisa a întrebat:

Hey guys, de cateva noptii o pisica gri cu alb incearca sa imi intre in camera la 3 dimineata, ce pot sa fac? Si ce ar trebui sa insemne pisica aia?( tin sa precizez ca stau la casa si dorm cu geamul deschis si am o mica gaura prin plasa de la geam )

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Inseamnă că are ceasul bun.

| Violleta2022 a răspuns:

Inseaman ca ii este foarte foame si vrea sa intre sa manance.

| dullcat a răspuns:

Hei.O poti lasa inauntru daca iti plac pisicile? Sau ii poti pune o cutie afara, sa aiba si ea un mic adapost.Ea te-a ales pe tine, e dragut.

| MistarGoGu a răspuns:

O pisica " pe steroizi " care cauta viața de noapte! Acoperi plasa aia cu ceva!

| ILikeBlackCats a răspuns:

Inseamna ca cei de la care ai luat plasa de geam te-au mintit când ti-au spus ca-i de calitate