| DeeaLove08 a întrebat:

Hey! Haideti sa scriem aici fiecare orasul in care locuim, pana pe 15.01.2011, dupa care o sa numar toate raspunsurile si orasul in care locuiesc cei mai multi utilizatori TPU care au scris aici o sa-l numim "ORASUL TPU"! ce ziceti de asta? m-am gandit si la o recompensa: fiecare raspuns primeste voturi "inteligent" si dupa ce vedem care este orasul TPU dam funda celui care a scris primul acest oras! hai sa vad raspunsurile! happy ps: cei care locuiesc in orase mici sa scrie un oras mai mare foarte apropiat!

Răspuns Câştigător
| foreverANDaDAY a răspuns:

Iei in considerare si raspunsurile anonime?(p. s: eu zic sa nu pentru ca cineva care as putea paria ca e aceeasi persona in toate postarile a scris buzau de nu stiu cate ori)

365 răspunsuri:
| Dolores09 a răspuns:

Galati here XD

| IloveCretakerIsDeadTemporarily a răspuns:

Iasi. >.>
(jfkgjhkfjhd ca are raspunsul prea multe majuscule cica)

| rob3rttt a răspuns:

Giurgiu... ( mi se pare ok intrebarea, daca nu se ia in considerare Bucuresti... majoritatea de acolo sunt. oricum pun pariu ca Bucuresti iese pe primul loc big grin happy

| AnaMaria1612 a răspuns:

Bucuresti:X

| anna7_4794 a răspuns:

Bacau.

| Beiiuka a răspuns:

Petrosani love struck

| PaulB a răspuns:

Vaslui dar locuiesc in viena.

| andrutzykazana a răspuns:

Tare ideea. Sunt din tg-jiu judetu gorj

| PяInCєSs a răspuns:

Bucuresti :p

| kolcov a răspuns:

Bucuresti big grin

| VooDau a răspuns:

Craiova. Sunt oltean/craiovean mandru de el si infocat. :X :X :X Fortzaaa Craiovaaaaaaaa.

| Nimeni_2549 a răspuns:

Brasov

| nsudfnaoudnaso a răspuns:

Cosntanta funda?

| Addaaa99 a răspuns:

Iasilove struck

| Sno0k a răspuns:

Galati

| maria_8591 a răspuns:

Constantzabig grin :*

| strugaru a răspuns:

Doar eu si madalina din Suceava...sad
Voilla.haipa.ro

| JustAGirl_3031 a răspuns:

Baia Mare

| BloodstainedMorgue a răspuns:

Deva

| Ovy11 a răspuns:

Baia Mare

| didolina24 a răspuns:

Oradea happy

| pauladrian a răspuns:

Vulcan, HD

| TheLastDancer15 a răspuns:

Bucurestihappy

| nonameih0000 a răspuns:

Bacauhappy

| Rάđü a răspuns:

Curtea de Arges

| moonlight2134 a răspuns:

Baia mare happy

| Ciprian_5075 a răspuns:

Targoviste

| florin1998 a răspuns:

Arad