| Elyiela a întrebat:

Hey. Ştiu că poate pare o întrebare stupidă dar...
Ştiți cumva vreo metodă prin care poți afla dacă o persoană a deschis chat-ul pe messenger cu tine (fara sa iti dea mesaj), gen, ca si cum a intrat doar sa vada daca esti on sau sa citeasca mesaje mai vechi?

Răspuns Câştigător
| Madesz a răspuns:

Intri in conversatia si langa telefonul ala, in dreapta sus, este camera aia. Daca palpaie, inseamna ca e pe conversatie.

7 răspunsuri:
| Victor453 a răspuns:

Nu

| Tbobex a răspuns:

Nu, nu exista, imi pare rau.

| Madesz a răspuns:

Poti vedea doar pe moment daca se uita la conversatie sau nu

| Elyiela explică (pentru Madesz):

Pai cum? Asta intreb

| Elyiela explică (pentru Madesz):

Eşti sigur 100%? Ai incercat?

| Elyiela explică (pentru Madesz):

Tocmai m-am uitat la cei conectati pe mess acum si toti au camera aia cu bulina verde. Poate te refereai ca atunci cand e bulina verde este langa telefon acea persoana e pe conversatie, nu?

| Madesz a răspuns (pentru Elyiela):

Nu. Ma refer atunci cand PÂLPÂIE, atunci e pe conversatie.