| BlackAngel94 a întrebat:

Acum acum doua zile mi-au aparut 2 basici pe fata. Le-am ignorat, am crezut ca sunt cosuri, dar urmatoarea zi mi-au parut pe tot corpul: pe fata pe spate pe abdomen pe picioare chiar si in zonele intime si in cap straight face. Nu stiu de la ce ar putea fi. Voua vi s-a intamplat? Va rog spuneti-mi cum ati facut sa dispara, sambata asta trebuie sa merg la mare.
Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| ForeverLivingProducts a răspuns:

Se numeste varicela...nu iti trece asa repede.

4 răspunsuri:
| Tmcn a răspuns:

Alte simptome în afară de bubiţe nu ai? Febră, mâncărime. Caută pe net simptome, poate ai o alergie sau o boală a copilărirei, care e molipsitoare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu suntem doctori ca sa ne dam seama asa ca mergi la doctor pentru un tratament si diagnostic.

| BlackAngel94 explică (pentru anonim_4396):

Am intrebat daca vi s-a inamplat nu v-am pus sa-mi dati un diagnostic. Citeste si tu inainte sa pui un raspuns tampit. phbbbbt

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru BlackAngel94):

L-am citit si eu cred ca e mai bine sa mergi la doctor si sa te tratezi si sa primesti un diacnostic corect decat sa ne dam noi cu parerea despre ce ar fi.
O vacanta placuta.