| MasterOfTheDarkArts a întrebat:

Hey TPU... ajutati-ma, am 1, 70., in jur de 52 kg si sunt prea slaba am niste picioare subtiri si lungi, dati-mi niste sfaturi, cu ce as putea sa ma imbrac la club? va rog ajutati-ma

Răspuns Câştigător
| MyaEmy a răspuns:

Si eu sunt asa si incerc de fiecare data sa-mi acopar defectele(inclusiv cand merg la un eveniment sau cand ies in oras). Daca mergi in club si vrei sa nu pari asa slaba incearca sa porti niste haine care sa-ti acopere defectele dar sa fii si sexy in acelasi timp(de exemplu:o pereche de blugi si pe dedesubt niste colanti, o bluza sexy la alegerea ta dar de preferat alba si o pereche de pantofi cu toc sexy si traznet care sa "mearga" cu imbracamintea).
Sper ca te-am ajutat happy

5 răspunsuri:
| Alle15 a răspuns:

Parerea mea ar fi ca esti normala ca greutate si inaltime! Poti lua o rochita scurta cu sau fara bretele si cu opincute sau pantofi fara toc,pentru ca esti destul de inalta! Daca preferi altceva in afara de rochie,poti incerca niste blugi sau pantaloni cu tur,in orice caz nu strimti "pe picior" pentru ca asa cum ai spus daca ai picioare subtiri o sa iasa urat in evidenta,si la blugi sau pantaloni poti asocia niste cizme sau ghete joase cu blanita sau ceva forme, si o bluza decoltata ori lunga sau cu maneca trei-sferturi. Daca te imbraci in albastru si negru(la blugi ma refer) poti sa.ti iei o bluza alba, neagra, albastra, turcoaz sau marowinking Distractie placuta si sarbatori fericite :*

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ai ce etala, nu mai privi partea negativă a lucrurilor.
Un pantof cu toc, o fustă stil creion, o bluză decoltată, un parfum discret, etc.
Să ai distracție plăcută.
Pa, pa.

| MrSoapte a răspuns (pentru Legiuitoarea):

Excelent!

Răspuns utilizator avertizat
| MasterOfTheDarkArts explică:

Aloo UnuMicPusPeGlume daca ai stii cat mananc eu... frate mananc si de 4-5 ori pe zi bine... si tot slaba sunt..asta imi este organismul.ce crezi ca eu nu vreau sa ma ingras putin? dar m-am obisnuit asa, asa s-au obisnuit toti cu mine, ma simt bine in pielea mea doar ca mi-e greu sa-mi gasesc haine, mai ales cele de club pentru ca, unei fete iti trebuie si putina eleganta, spun asta chiar daca eu sunt putin pe stilul rap, sunt fata totusi